Nazwy składników nie są wyświetlane na liście dystrybucyjnej 2010 programu Outlook

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2598291 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas rozwijania listy dystrybucyjnej w programie Microsoft Outlook 2010 nazwiska członków listy dystrybucyjnej nie są wyświetlane w polu Członkowie .

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli lista dystrybucyjna zawiera więcej niż 5000 członków. Maksymalna liczba członków, zawierające listę dystrybucyjną w programie Outlook 2010 wynosi 5000.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zastosować następującą aktualizację:

2598318 Opis pakietu poprawek 2010 programu Outlook (Outlook-x-none.msp): 24 kwietnia 2012 r.

Uwaga Dla tej poprawki do pracy program Exchange administrator muszą dostosować się do zasad limitu czasu po stronie serwera. Zasady ograniczania po stronie serwera powoduje losowe awarii, ponieważ rozszerzenia zajmuje zbyt dużo czasu dostępu Usługi domenowe w usłudze Active Directory (AD DS). Aby uniknąć tego błędu, administrator musi zwiększyć parametr RCAPercentTimeInAD większą wartość przy użyciu apletu polecenia Set ThrottlingPolicy .

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego apletu polecenia przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

Zestaw ThrottlingPolicy

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2598291 - Ostatnia weryfikacja: 1 czerwca 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2598291 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2598291

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com