Člen mená nie sú zobrazené v distribučnom zozname v roku 2010 programu Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2598291 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po rozbalení distribučný zoznam v programe Microsoft Outlook 2010, mená členov distribučného zoznamu nie sú zobrazené v zozname členov .

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, ak distribučný zoznam obsahuje viac ako 5000 členov. Maximálny počet členov, ktorý distribučný zoznam môže obsahovať v roku 2010 programu Outlook je 5000.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňovať nasledujúce aktualizácie:

2598318 Popis balík s rýchlou Outlook 2010 (Outlook-x-none.msp): 24. apríl 2012

Poznámka Za túto opravu prácu, správca servera Exchange nastaviť časový server-bočné politiky. Politiky adaptívneho server-bočné spôsobuje náhodný porucha, pretože rozšírenie trvá príliš veľa času na prístup k Doménové služby Active Directory (AD DS). Sa zabránilo toto zlyhanie, správca musí zvyšovať parameter RCAPercentTimeInAD na väčšiu hodnotu pomocou Set-ThrottlingPolicy cmdlet.

Ďalšie informácie o tomto cmdlet prejsť na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Súbor ThrottlingPolicy

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2598291 - Posledná kontrola: 1. júna 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2598291 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2598291

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com