Poprawka: Programu SNA Manager zwraca następujący błąd podczas próby zmiany właściwości połączenia systemu IP DLC hosta: "DLUS połączenia powinny nie może być skojarzona zdalnego żywego inwentarza APPC"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2612823 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Używasz zależnych zaawansowane lokalnych jednostek logicznych do programu Communications (APPC) (żywego inwentarza).
  • Po wykonaniu kroków w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base, aby przypisać przeliczeniowych APPC zdalnego połączenia IP DLC "System hosta":
    939193 Jak skonfigurować połączenie i jednostek logicznych dla aplikacji APPC korzystania z usługi łączy IP DLC w Host Integration Server wraz z zależne jednostek logicznych APPC
Jeśli spróbujesz zmienić właściwości połączenia dla połączenia systemu hosta, którego APPC zdalnego jednostek żywego inwentarza, przypisane do niego, programu SNA Manager zwraca następujący błąd:
Microsoft SNA

Połączenie DLUS powinna nie może być skojarzona zdalnego APPC żywego inwentarza.
Ten sam komunikat o błędzie jest zwracany, jeśli zostanie podjęta próba zaktualizowania połączenia systemu hosta za pomocą narzędzia wiersza polecenia konfiguracji SNACFG.

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy Host Integration Server składniki zarządzania sprawdzać czy dowolnego zdalnego żywego inwentarza APPC przypisanych do obsługi połączeń systemu, które korzystają z usługi łączy IP DLC. W przypadku zdalnego przeliczeniowych APPC przypisany do połączenia systemu IP DLC hosta, zwracany jest błąd.

Rozwiązanie

Host Integration Server 2009

Poprawka umożliwiająca rozwiązanie tego problemu będzie zawierać dodatek zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2009.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2645939Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2009


Rozwiązanie

Host Integration Server 2010

Poprawka umożliwiająca rozwiązanie tego problemu jest wliczana zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2616519 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2612823 - Ostatnia weryfikacja: 31 grudnia 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbmt KB2612823 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2612823

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com