OPRAVIŤ: SNA Manager vráti nasledovnú chybu pri pokuse zmeniť vlastnosti pripojenia IP-DLC hostiteľského systému: "DLUS pripojenie by nie mať pridružené vzdialenej JD APPC"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2612823 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Používate závislé miestnych Spresniť Program Program komunikácie (APPC) logických jednotiek (LU).
  • Majú nasledovať kroky v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base na priradenie vzdialeného APPC JD pripojenie IP-DLC "Hostiteľský systém":
    939193 Ako nastaviť pripojenie a logických jednotiek na žiadosť APPC, ak použijete IP-DLC Prepojiť servis v hostiteľskom serveri integrácie spolu s závislé APPC logické jednotky
Ak sa pokúsite zmeniť vlastnosti pripojenia na pripojenie hostiteľského systému, ktoré má vzdialený APPC JD zverené, SNA Manager vráti nasledovnú chybu:
Microsoft SNA

DLUS pripojenie, mať spojené nie JD vzdialený APPC
Vráti rovnaké chybové hlásenie pri pokuse aktualizovať pripojenie hostiteľského systému pomocou nástroja príkazového riadka konfiguráciu SNACFG.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, keď hostiteľský Server integrácie riadiace zložky vykonať kontrolu, či existujú akékoľvek vzdialený APPC JD priradené hostiť pripojenia systému, ktoré používajú IP-DLC Prepojiť servis. Ak existujú vzdialený APPC JD pridelené pripojenie IP-DLC hostiteľský systém, vráti sa chyba.

RIESENIE

Hostiteľský Server integrácie 2009

Rýchlu opravu, ktorá rieši tento problém bude zahrnutá v kumulatívnej aktualizácii balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2009.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

2645939Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2009


RIESENIE

Hostiteľský Server integrácie 2010

Rýchla oprava, ktorá rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 2 hostiteľskej integrácie Server do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2616519 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2612823 - Posledná kontrola: 31. decembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbmt KB2612823 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2612823

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com