Poprawka: Komunikat o błędzie naruszenia zasad dostępu programu MMC mogą wystąpić podczas przystawka MMC Menedżera transakcji usługi Integrator nieoczekiwanie zamykany w środowisku programu Host Integration Server 2009

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2619220 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W środowisku Microsoft Host Integration Server 2009 Uruchom przystawkę MMC Menedżera transakcji Integrator (TI) i przystawki MMC może zostać nieoczekiwanie zamknięty. To zachowanie występuje, gdy wpisz biblioteki równoległej (TLB) lub.Że odniesienia obiektów Transaction Integrator nie znajdują się w odpowiednich folderach w systemie plików zestawu netto. Przystawka MMC Menedżera TI zamyka pojawić MMC dostępu naruszenie komunikat o błędzie podobny do następującego:
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa aplikacjiWersja aplikacjiNazwa modułuWersja modułuPrzesunięcie
MMC.exe5.2.3790.3959NTDLL.dll5.2.3790.47890004e721

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ Transaction Integrator nie Sprawdź TLB lub.NET zestawu plików istnieją gdy przystawka MMC Menedżera TI otworzy i próbuje zainicjować plików.

Rozwiązanie

Poprawka rozwiązująca ten problem jest wliczana zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2009.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2645939 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2009

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, skopiuj brakujące TLB lub.NET zestawu plików do właściwego folderu TI obiekty odniesienia.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2619220 - Ostatnia weryfikacja: 21 grudnia 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2619220 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2619220

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com