OPRAVIŤ: Chybového hlásenia o porušení prístupu konzoly MMC môžu vyskytnúť pri modulu MMC integrátor správca transakcií neočakávane zavrie v prostredí hostiteľa integrácie Server 2009

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2619220 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V prostredí Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2009 spustení modulu MMC správca transakcií integrátor (TI) a modul snap-in konzoly MMC môžu uzavrieť neočakávane. Toto správanie sa vyskytuje pri Type Library (TLB) alebo.ČISTÝ zhromaždenia súbory, ktoré referenčné objekty integrátor transakcie nie sú umiestnené v správne priečinky v systéme. Keď modulu MMC TI Manager zavrie, môžete MMC prístup porušenie chybové hlásenie nasledujúcemu:
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov aplikácieVerzia aplikácieNázov moduluVerzia moduluVyrovnanie
MMC.exe5.2.3790.3959NTDLL.dll5.2.3790.47890004e721

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože transakcia integrátor nie skontrolujte TLB alebo.ČISTÝ zhromaždenia súbory existujú keď TI Manager modulu konzoly MMC otvorí a pokúsi inicializovať súbory.

RIESENIE

Rýchla oprava, ktorá rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2009.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2645939 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2009

RIEŠENIE

Chcete obísť tento problém, skopírujte chýbajúce TLB alebo.NET zhromaždenia súbory do správneho priečinka TI objekty odkaz.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2619220 - Posledná kontrola: 21. decembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2619220 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2619220

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com