Poprawka: Czas rozpoczęcia pracy serwera może podjąć 20 minut lub więcej jeśli zasadę złożonych, która zawiera wiele reguł publikowania na serwerze z systemem Forefront zagrożeń zarządzania bramy 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2619990 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Masz skomplikowanej zasady na serwerze z systemem Microsoft Forefront zagrożeń zarządzania bramy 2010. Zasada zawiera wiele reguł publikowania, takich jak setki reguły, publikowania w sieci web serwera może trwać 20 minut lub więcej, aby rozpocząć.

Rozwiązanie

Aby skrócić czas rozpoczęcia serwera, należy zainstalować dodatek service pack, opisana w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2555840Dodatek Service Pack 2 dla programu Microsoft Forefront zagrożeń bramy zarządzania 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2619990 - Ostatnia weryfikacja: 31 października 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2619990 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2619990

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com