FIX: Čas spustenia servera môže trvať 20 minút alebo viac keď máte komplexné politiky, ktorý obsahuje mnoho publikovaním pravidlá na serveri so spustenou službou čele hrozba riadenia Gateway 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2619990 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Máte komplexná politika na serveri so spustenou službou Microsoft čele hrozba riadenia bránou do roku 2010. Keď politika obsahuje mnoho publikovaním pravidiel, ako sú stovky web publikovanie pravidlá, server môže trvať 20 minút alebo viac spustiť.

RIESENIE

Zlepšiť čas začiatku servera sa nainštalovať balík service pack, ktorá je popísaná v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2555840Microsoft čele hrozba riadenia Gateway 2010 Service Pack 2

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

ODKAZY

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2619990 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2619990 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2619990

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com