Poprawka: Naruszenie zasad dostępu występuje w "snaipdlc! nds_next_fsm_action" działać po zamienić plik Snaipdlc.dll przy użyciu pliku Trcipdlc.dll

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2621019 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Za pomocą usługi łączy IP DLC połączyć się z typu mainframe firmy IBM w środowisku Microsoft Host Integration Server.
  • Aby zastąpić plik Snaipdlc.dll do przechwytywania danych śledzenia dodatkowe podczas rozwiązywania problemów związanych z usługą łączy IP DLC przy użyciu pliku Trcipdlc.dll.

W tym scenariuszu usługi łączy IP DLC może wystąpić naruszenie zasad dostępu w snaipdlc! nds_next_fsm_actionFunkcja i połączenia typu mainframe jest odłączony.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu instrukcji wewnętrznego śledzenia, który próbuje zbadać pole w bloku sterowania, która już została zwolniona z pamięci.

Rozwiązanie

Program Microsoft Host Integration Server 2010

Poprawka umożliwiająca rozwiązanie tego problemu jest wliczana zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2616519 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy przywrócić oryginalny plik Snaipdlc.dll, który wcześniej zastępuje plik Trcipdlc.dll.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Więcej informacji

Plik Trcipdlc.dll jest wersja debugowania w pliku Snaipdlc.dll. Zazwyczaj plik Trcipdlc.dll jest używany wyłącznie przy pomocy technicznej firmy Microsoft wymaga danych śledzenia dodatkowy, który nie jest przechwycona ze standardowego pliku Snaipdlc.dll. Następujące kroki są używane, gdy potrzebny jest plik Trcipdlc.dll do rozwiązywania problemów.
  1. Zatrzymywanie usługi serwera SNA.
  2. Zmienianie nazwy lub kopię zapasową pliku Snaipdlc.dll. Ten plik znajduje się w folderze % SNAROOT %.
  3. Zmień nazwę pliku Trcipdlc.dll na Snaipdlc.dll. Plik Trcipdlc.dll również znajduje się w folderze % SNAROOT %.
  4. Uruchom usługę serwer SNA.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2621019 - Ostatnia weryfikacja: 21 grudnia 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2621019 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2621019

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com