Kumulatívna 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2621054 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Kumulatívna 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii. Tento článok popisuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré sú zahrnuté v tejto súhrnnej aktualizácii. Táto Kumulatívna aktualizácia je k dispozícii pre všetky jazyky, ktoré sú podporované programom Microsoft Dynamics CRM 4.0.

DALSIE INFORMACIE

Vybudovať číslo a súboru názvov táto Kumulatívna aktualizácia

Vybudovať počet update rollup packages pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 Server, klient Microsoft Dynamics CRM 4.0 pre Microsoft Office Outlook a smerovač e-mailov Microsoft Dynamics CRM 4.0 je 4.00.7333.3822.

Názvy súborov pre 32-bitové verzie update rollup packages sú:
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-Server -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-Client -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-Router -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-DMClient -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-SRS -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-MUI -LangID.exe
Názvy súborov pre 64-bitové verzie update rollup packages pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 Server a smerovač e-mailov Microsoft Dynamics CRM 4.0 sú:
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-Server -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-Router -LangID .exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-SRS -LangID.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-MUI -LangID.exe

Aktualizovať informácie o súhrne

Tento súbor je k dispozícii na prevzatie zo strediska pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať balík 2621054.

Dátum vydania: 9. február 2012

Ďalšie informácie o preberaní Microsoft podporné súbory získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Ako získať súbory podpory Microsoft z online služieb
Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Maroko štandardný čas Tieto zmeny boli vykonané od predchádzajúcej kumulatívnej aktualizácie Windows pre časové pásma:

Informácie o inštalácii

Vzťahuje táto Kumulatívna aktualizácia na počítačoch, ktoré sú pre chod súčasti Microsoft Dynamics CRM 4.0 Server alebo Microsoft Dynamics CRM zložky programu Microsoft Office Outlook. Ak nie je nainštalovaný program Microsoft Windows Installer (MSI) 4.5, pripojenie na Internet sa vyžaduje inštalácia Update Rollup 21 pre Microsoft Dynamics CRM pre program Microsoft Office Outlook. To je, pretože musíte stiahnuť MSI 4.5. Musíte reštartovať počítače so systémom Microsoft Dynamics CRM pre program Microsoft Office Outlook po nainštalovaní Update Rollup 21.

Poznámky
 • Kumulatívna 21 nainštaluje Microsoft správu Viewer 2008 Redistribuovateľný balík.
 • Kumulatívna 21 nainštaluje program Microsoft Visual c ++ 2008 Redistribuovateľný balík.
Musíte nainštalovať balík Microsoft Dynamics CRM 4.0 Language Pack pred inštaláciou Update Rollup 21 na počítačoch, ktoré sú spustené Multilingual User Interface (MUI). To chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  Jazykový balík Microsoft Dynamics CRM 4.0
 2. Do pola Zmeniť jazyk kvapka-down začiarknite v príslušnom jazyku.
 3. Kliknite na položku Zmena Prevziať jazykový balík.
Poznámka Ak nainštalovaný tento balík language pack predtým vás unprovision balík language pack, nainštalujte Update Rollup 21 na počítačoch, ktoré sú spustené MUI a potom reprovision jazykový balík. Pri unprovision jazykový balík všetky Microsoft Dynamics CRM používateľov, ktorí používajú tento jazyk bude mať svoje jazykové nastavenia vrátil na základný jazyk. Keď reprovision în užívateľov jazykové nastavenia nie sú aktualizované. «Obnovi» nastavenie jazyka osobných možnosti.

Po nainštalovaní tejto súhrnnej aktualizácii, musíte odstrániť dočasné súbory v programe Internet Explorer. To chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Spustite program Internet Explorer.
 2. Vývojár Nástroje v ponuke kliknite na položku Možnosti siete Internet.
 3. Použite jednu z nasledujúcich metód ako vhodné pre verziu programu Internet Explorer, ktorú používate:
  • V programe Internet Explorer 8 alebo Internet Explorer 9 kliknite na tlačidlo Odstrániť v Históriu prehľadávania oblasť, kliknite na tlačidlo Vybrať Dočasné internetové súbory začiarknutie políčka Odstrániť históriu prehľadávania dialógové okno, kliknite na tlačidlo OdstrániťTlačidlo Microsoft Office a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
  • V programe Internet Explorer 7 kliknite na tlačidlo Odstrániť v Históriu prehľadávania oblasť, kliknite na tlačidlo Odstraňovať súbory v Dočasné internetové súbory oblasť a potom kliknite na tlačidlo áno.
  • V programe Internet Explorer 6, kliknite na tlačidlo Odstraňovať súbory v Dočasné internetové súbory oblasť a potom kliknite na tlačidlo a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
Umiestnenie inštalácie niektoré Microsoft Dynamics CRM pre súbory programu Microsoft Office Outlook sa zmení z cestovného profilu na lokálny profil.

Zmenšiť veľkosť cestovný profil alebo ak narazíte na dlho log-in krát odstrániť zostávajúce súbory. To chcete urobiť, postupujte podľa krokov v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2004583 Dlho log-in krát po otvorení Microsoft Dynamics CRM pre program Microsoft Office Outlook

Predpoklady

Musíte mať program Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainštalovaný uplatňovať táto Kumulatívna aktualizácia. Naviac Update Rollup 7 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je predpokladom pre Microsoft Dynamics CRM pre program Microsoft Office Outlook a pre Microsoft Dynamics CRM Správca migrácie údajov.

Ďalšie informácie o Update Rollup 7 po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
971782Kumulatívna 7 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
Žiadny z predchádzajúcich Kumulatívna aktualizácia sú predpoklady pre časť servera Microsoft Dynamics CRM.

Okrem toho musia mať spoločnosti Microsoft.NET rámec 3.5 Service Pack 1 nainštalovaný uplatnia Update Rollup 20. Na získanie.NET Framework 3.5, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Microsoft.NET Framework 3.5

Ruský štandardný čas

Ak sa zobrazí výzva, reštartovať počítač po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft
Ďalšie informácie o Microsoft Business Solutions CRM softvér rýchla a aktualizovať balík terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
887283Microsoft Business Solutions CRM softvérový rýchla a aktualizovať balík pomenovanie normy

Informácie o odinštalovaní

Update Rollup 21 môžete odinštalovať zo servera Microsoft Dynamics CRM. Avšak, zálohujte vaše databáz pred odinštalovaním Update Rollup 21. Pre viac informácií navštívte nasledujúce webové lokality Microsoft Developer Network (MSDN):
Ako: zálohovať databázu (SQL Server Management Studio)
Ako: obnoviť zálohu databázy (SQL Server Management Studio)

Najnovšie aktualizácie pre Pomocník pre Microsoft Dynamics CRM 4.0

Popri funkčné vylepšenia a opravy v tejto súhrnnej aktualizácii samostatné Aktualizácia systému Microsoft Dynamics CRM 4.0 pomoc je tiež k dispozícii vo všetkých podporovaných jazykoch. Odporúčame inštaláciu najnovších aktualizácií pre Pomocník pre Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Poznámky o vývozných a dovozných prispôsobenia

Prispôsobenia môžete exportovať zo servera, ktorá je spustená aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 Update Rollup 2 alebo neskoršej kumulatívna. Potom môžete importovať týchto prispôsobení serveru, ktorý má Update Rollup 19 nainštalovaný. Môžete tiež export prispôsobení zo servera, ktorý je spustená aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 s Update Rollup 21 nainštalovaný. Potom môžete importovať tieto prispôsobenia k serveru, ktorý má Update Rollup 2 alebo neskoršej kumulatívna nainštalovaný.

Ak exportujete prispôsobenia servera, ktorá je spustená aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0, ste nemali importovať prispôsobenia serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 v nasledovných prípadoch:
 • Aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 server, ktorý používate na vývoz prispôsobenia nemá žiadne aktualizácie inštalované. Alebo má len Update Rollup 1 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainštalovaný. Server, ktorý môžete použiť na import prispôsobenia má však len Update Rollup 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainštalovaný.
 • Aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 server, ktorý používate na vývoz prispôsobenia má len Update Rollup 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainštalovaný. Server, ktorý môžete použiť na import prispôsobenia má však žiadne aktualizácie inštalované. Alebo má len Update Rollup 1 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainštalovaný.

Otázky, ktoré sa riešia v Update Rollup 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kumulatívna 21 je Kumulatívna aktualizácia súhrnu, ktorá obsahuje všetky opravy problémov, ktoré sú zdokumentované v aktualizácii kumulatívne 1 cez 20.

Ďalšie informácie o predchádzajúcich Kumulatívna aktualizácia a problémy riešia po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
952858 Kumulatívna 1 je k dispozícii pre Microsoft Dynamics CRM 4.0
959419 Aktualizáciou Update Rollup 2 pre Microsoft Dynamics CRM 4.1 je k dispozícii
961768 Kumulatívna 3 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
968176 Kumulatívna 4 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
968141 Kumulatívna 5 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
970148 Kumulatívna 6 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
971782 Kumulatívna 7 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
975995 Kumulatívna 8 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
977650 Kumulatívna 9 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
979347 Kumulatívna 10 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
981328 Kumulatívna 11 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2028381 Kumulatívna 12 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2267499 Kumulatívna 13 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2389019 Kumulatívna 14 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2449283 Kumulatívna 15 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2477743 Kumulatívna 16 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2477746 Kumulatívna 17 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2477777 Kumulatívna 18 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2550097 Kumulatívna 19 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii
2550098 Kumulatívna 20 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozícii


Rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musia umožniť alebo manuálne nakonfigurovať

Kumulatívna 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať ani rýchle opravy.

Nasledovný článok v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 20.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 20 a manuálne zapnúť tieto rýchle opravy a aktualizácie, nemusíte manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 2655130 Chybové hlásenie pri pokuse o synchronizáciu Dynamics CRM 4.0 klienta Outlook: "pri Synchronizácia údajov do programu Outlook sa vyskytla neznáma chyba"

Nasledujúce Kumulatívna aktualizácia pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahujú žiadne rýchle opravy alebo aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať:
 • Balík Update Rollup 19
 • Balík Update Rollup 18
 • Balík Update Rollup 17

Nasledovný článok v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 16.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 16 a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 2514142 Mapovanie stranu prestane reagovať pri pokuse o import organizácia do Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledovný článok v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 15.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 15 a manuálne zapnúť tieto rýchle opravy a aktualizácie, nemusíte manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 2490574 Poštové smerovacie číslo kontaktu sa zobrazí v nesprávnej stanovisku po synchronizácii kontaktov zo servera Microsoft Dynamics CRM 4.0 klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pre Microsoft Office Outlook
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 14.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 14 a musíte manuálne aktivovať týchto rýchlych opráv a aktualizácií, nie musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 2436115 Neuplynie časový limit alebo stretnete pomalá výkonnosť pri ukladaní činnosť plánovanú činnosť po spustení Internet Information Services reset v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2459536 Plánovaná činnosť sa vypúšťa neočakávane v kalendári programu Outlook pre účastníka po vymenovaní aplikáciu v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2461448 Čas pripomenutia úlohy záznamu v programe Outlook sa prepíšu neočakávane v náležitom čase úlohu záznam klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pre program Outlook
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 13.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 13, a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 2403296 Chyby uplynutia časového limitu vyskytnúť, keď smerovač e-mailov Microsoft Dynamics CRM 4.0 spustí dotazy programu Microsoft SQL Server
 • 2403311 Záznamy plánovanej činnosti a činnosti v oblasti služieb nie sú zobrazené po kliknutí na položku Pridať existujúce činnosti zo zoznamu činnosti predaja účinnosti automatizácie subjektu Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2385412 Budete vyzvaní na prihlásenie neočakávane pri pokuse o vytvorenie nového záznamu z vyhľadávací formulár v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2306918 Stretnete pomalá výkonnosť, keď presuniete do zobrazenia, ktoré obsahujú vlastné atribútov v Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 12.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 12 a manuálne zapnúť tieto rýchle opravy a aktualizácie, nemusíte manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 2277590 Nesprávne v Microsoft Dynamics CRM 4.0 predvolene začiarknuté políčko "Záznamu reakciu uzavretých kampaň"
 • 2249156 Duplicitné emaily sú posielané neočakávane zo serverov, ktoré obsahujú Async službe Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kumulatívna 11 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje žiadne aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo nakonfigurovať manuálne.

Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 10.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 10 a ak je zapnutý manuálne týchto rýchlych opráv a aktualizácií, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 981053 Tok činností pravidlo, ktoré obsahuje krok na odoslanie e-mailu spôsobuje zablokovanie pri mnohých inštancie toku činností sa vykonávajú v tom istom čase v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981882 Nesprávne zobrazí chybové hlásenie pri vytváraní menovanie na kontakt v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981837 Vyhľadávacie polia nie sú aktualizované pri spustení procesu importu Microsoft Dynamics CRM SDK na aktualizáciu Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981883 Nemôžete pridať existujúce zmluvy alebo existujúcich cituje, že sú "Aktívnym" stav vlastné subjekt v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981840 Číslo článku databázy knowledge base (KB) používa nesprávny formát pri vytváraní článku databázy KB v Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 9.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 9 a manuálne zapnúť tieto rýchle opravy a aktualizácie, nemusíte manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 948155 Dátum alebo čas sa nedajú skonvertovať na čas UTC v databáze pre niektoré časové pásma v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Dátum alebo čas nie sa skonvertuje na čas UTC v databáze pre niektoré časové pásma v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958562 Predvolená presnosť peniaze pole je nastavená na dvoch, keď používate kórejský jazyk alebo Japonský jazyk Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 8.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 8, a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 974529 Niektoré dieťaťa a súvisiace záznamy sú neočakávane viditeľné predchádzajúceho záznamu vlastníka po priradíte záznamy do iného záznamu vlastníka v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 977867 Organizácia Sprievodcu importom trvá dlho importovať organizácia v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978006 Vyhľadávania zobraziť len ukazuje úvodzoviek alebo zmlúv, ktoré sú v stave "Koncept" pri pokuse o prepojenie subjekt vlastnú ponuku alebo zmluvu v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978103 Nemôžete odstrániť vlastné vzťah many-to-many, po spustení nástroja Microsoft.Crm.SE.FixMissingBulkDeleteFailureRelationship.exe Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 7.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 7, a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 975770 HTML, ktorý sa nachádza v poli v e-mailovej šablóny je zobrazená ako obyčajný text v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976188 Nemôžete priradiť úlohy používateľovi, aj keď máte oprávnenie priradiť úlohu v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976978 Chybové hlásenie pri pokuse o import Microsoft Dynamics CRM Online prispôsobenia do Microsoft Dynamics CRM 4.0 organizácii: "Buď, nebolo možné načítať súbor, alebo nie je platný súbor prispôsobenia"
 • 979052 Chybové hlásenie pri spustení správa, ktorá obsahuje nieko?ko parametrov v Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Operácia má timeout"
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 6.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 6, a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 974584 Nie je možné nasadiť Microsoft Dynamics CRM použitím konta, ktoré nemá miestny správca povolenia na serveri Microsoft SQL Server
 • 974597 Htm a html prílohy, ktoré obsahujú škodlivý skriptov je možné otvoriť v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 974896 Asyncoperation tabuliek rastú veľmi veľké Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje kroky, ktoré môžete sledovať pred inštaláciou Update Rollup 5, ak chcete zachovať funkčnosť verzii Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • 948155 Dátum alebo čas sa nedajú skonvertovať na čas UTC v databáze pre niektoré časové pásma v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Dátum alebo čas nie sa skonvertuje na čas UTC v databáze pre niektoré časové pásma v Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 4.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 4 a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 959758 Nemôžete konfigurovať schéma domény služby Active Directory a Microsoft Dynamics CRM 4.0 URL nezávisle na vonkajších používateľov služby Active Directory a interní používatelia služby Active Directory
 • 963054 Aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 vytvára činnosti pre neaktívnym členom v marketingovej zoznamu pri vytváraní aktivity kampane, rýchle kampaň činnosti alebo činnosti hromadnej korešpondencie z marketingovej zoznamu
 • 969946 Nástroj je k dispozícii extrahovať sledovanie tokenu od osoby pracujúcej s e-mailu a aktualizovať sledovanie tokenu stĺpci tabuľky elektronickej pošty v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958084 Je rýchla oprava k dispozícii vypnúť inteligentné zodpovedajúce funkciu v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 955138 Stretnete pomalá výkonnosť alebo časové limity, keď sa pokúsite získať prístup k niektorých názorov v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 951909 Chybové hlásenie pri pokuse o importovanie kustomizace na iný server Microsoft Dynamics CRM 4.0: "neplatný názov predpona"
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 3.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 3, a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 958562 Predvolená presnosť peniaze pole je nastavená na dvoch, keď používate kórejský jazyk alebo Japonský jazyk Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 956330 Pomalý výkon a vysoké procesora nastávajú vtedy, keď importujete prispôsobenia v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 968515 Existujúce vlastné bezpečnostné úlohy nie sú udeľované skryté výsady po nainštalovaní rýchlej opravy 950886 Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958601 V programe Microsoft Dynamics CRM 4.0, poznámkach stratia ak duplicitný záznam sa zistila pri pokuse uložiť záznam
 • 968672 Príjemca nie ikona Microsoft Dynamics CRM sledované e-mailu keď Microsoft Dynamics CRM používateľ odošle iný používateľ Microsoft Dynamics CRM Microsoft Dynamics CRM sledované e-mailovej správy
 • 968755 Tabuľky AsyncOperationBase a WorkflowLogBase rastú veľmi veľké a problémy s výkonom vyskytnúť pri použití mnohé toky činností v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 968793 Nie je možné publikovať toky činností po inštalácii alebo odstrániť rýchla oprava Microsoft Dynamics CRM 4.0 alebo balík update rollup
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 2.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 2 a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 954322 Chybové hlásenie pri importe niektoré prispôsobenia rekonštruovaných zariadenia Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Buď súbor nebolo možné načítať alebo Import zlyhal"
 • 954940 Chybové hlásenie pri pokuse o odstránenie vlastné subjekt záznam v Microsoft Dynamics CRM 4.0: „Vyskytla sa chyba, prosím obráťte sa na správcu"
 • 955452 Riadkovania sa nepoužívajú pri odosielaní e-mailovej správy, ktorá používa e-mailovú šablónu poskytovať údaje, ktoré má riadok kanály v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 955745 Chybové hlásenie pri pokuse o konfiguráciu klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pre program Outlook: "Táto implementácia nie je súčasťou systému Windows platforme FIPS validované Kryptografické algoritmy"
 • 956527 Microsoft Dynamics CRM klienta Outlook spotrebuje trikrát toľko pamäte verzia 4.0 vo verzii 3.0
 • 959248 Aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 spomaľuje neakceptovateľným hladinám keď spracovanie e-mailových správ pomocou Microsoft Dynamics CRM smerovač e-mailov
 • 957871 Rozšírenie úlohy toku činností záznamy spôsobiť AsyncOperationBase tabuľky v databáze MSCRM rastie príliš veľké Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 959549 Správcovia môžu neočakávane zobrazovať Active Directory užívateľov, ktorí nepatria do správca organizačnú jednotku Microsoft Dynamics CRM 4.0
Nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base obsahuje rýchle opravy a aktualizácie, ktoré musíte zapnúť alebo manuálne nakonfigurovať, a ktoré sú zahrnuté v Update Rollup 1.

Poznámka Ak ste v minulosti nainštalovali Update Rollup 1, a ak ste manuálne povolené tieto rýchle opravy a aktualizácie, nebude musieť manuálne povoliť tieto rýchle opravy a aktualizácie po nainštalovaní rýchlej Update Rollup 21.
 • 948843 Môžu vyskytnúť pomalá výkonnosť pri spustiť alebo upraviť toky činností v programe Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950175 Nemôžete použiť program Outlook ako očakávané dovtedy, kým sú načítané všetky doplnky Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950542 Synchrónne plug-inov nereagujú na udalosti, ktoré sa spúšťa v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 953340 E-mailové správy od používateľa CRM frontu nie sú dodávané v Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 954811 Microsoft Dynamics CRM 4.0 nasadenia Manager trvá dlho otvoriť na serveri Microsoft Dynamics CRM 4.0

Rýchle opravy a aktualizácie, ktoré boli vydané ako jednotlivé opravy

Update Rollup 21 pre Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje nasledujúce rýchle opravy alebo aktualizácie, ktoré boli vydané ako jednotlivé opravy:

 • 2667046 Aplikácie, ktoré používajú webová služba Microsoft CRM nasadenia môžu vyskytnúť chyby uplynutia časového limitu v nasadenie, ktoré majú veľké domén a viacnásobné subdomény.


Kumulatívna 21 obsahuje nasledujúce ďalšie opravy. Žiadny z týchto opráv sú zdokumentované v samostatnom článku databázy Knowledge Base.
 • Keď sa priradenie používateľov počas procesu importovania organizácie a potom odstrániť používateľov zo služby Active Directory, proces importu organizácie zlyhá.
 • Keď pridáte mnohí členovia marketingového zoznam pomocou Rozšírené vyhľadávanie Funkcia, a potom použite Pridať všetkých členov možnosť stretnete pomalá výkonnosť v Microsoft Dynamics CRM. Okrem toho Microsoft SQL Server prestane reagovať.
 • Predpokladajme, že máte dvoch prepojených subjektov. Keď, len jeden zo subjektov má oprávnenie vytvoriť, Microsoft Dynamics CRM používatelia nemohli vidieť Pridať existujúce tlačidlo na podkapitola sieťami jednotka, ktorá nemá oprávnenie vytvoriť.
 • Keď zapnete alebo vypnete používateľa, SYSTÉM je zobrazený v Naposledy zmenené a doplnené pole v zázname. Však by sa mal zobraziť používateľ, ktorý vykonáva činnosť v oblasti.
 • Predpokladajme, odoslať údaje klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pre program Outlook, ktorý sa nachádza v režime offline. Potom prejsť do režimu online a vykonanie synchronizácia klienta. V tejto situácii sa stretnete pomalá výkonnosť počas synchronizácie klienta. Avšak problém nevyskytne po spustení nástroja Fiddler.
 • Predpokladať, že priradíte definíciu toku pravidlo inému používateľovi a užívateľ zverejňuje toku činností. Záznamy inštancie toku činností sú priradené k typom entity, proti ktorému sa spustiť tok činností. V tejto situácii nie je možné otvoriť inštancie toku činností v Systém Jobs ponuka. Okrem toho inštancie toku činností nie je zobrazený v vzťah subjektu na spr?ívu in?ítanci?? Systém Jobs ponuky vo forme definícia toku činností.

Mimoriadne úvahy

Aplikácia Microsoft Dynamics CRM 4.0 nepodporuje 64-bitových verziách systému Microsoft Office 2010.

S Update Rollup 8 nainštalovaný Microsoft CRM e-mailové smerovača služba podporuje program Microsoft Exchange Server 2010.

S Update Rollup 12 nainštalovaný, pravidlo nasadenie Sprievodca podporuje program Microsoft Exchange Server 2010.

Microsoft Dynamics CRM pre program Microsoft Office Outlook AutoUpdate ID a prepojenie IDs

Ďalšie informácie o tom, ako používať funkciu AutoUpdate nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
arabčina234564 & clcid = 0x40100F5A25C-0A06-4B2B-8D50-E0C7B9FA5330
Čínske (zjednodušené)234564 & clcid = 0x804B6993E9F-5134-4F60-B910-0933059EFF17
Čínština (Hong Kong)234564 & clcid = 0xc04650E720C-BA15-4776-943B-5A078941FC5E
Čínština (tradičná)234564 & clcid = 0x404B660452B-938E-46BF-AD1F-4AF4CFDD4C17
čeština234564 & clcid = 0x4050BA34CDD-5E62-4F3D-9E10-741FF0FD4290
dánčina234564 & clcid = 0x40605F2C1EB-EBDD-4E7C-B408-E04602B31E9A
holandčina234564 & clcid = 0x4136CCAC6C0-5E8F-4512-AAF1-64B4EB66222C
angličtina234564 & clcid = 0x4098C9D903C-6812-40B1-B85B-17021CACECB8
Dokončiť234564 & clcid = 0x40b9CA253A7-822D-480D-A3FC-EE0CF4189B40
francúzština234564 & clcid = 0x40c69B341A7-9657-4FD4-B7BF-084D94EACC38
nemčina234564 & clcid = 0x4073B3CC587-6690-48FE-BCCF-4634426B3963
gréčtina234564 & clcid = 0x408F1951DFB-59C2-492C-BD9A-2F8ADF88A59A
hebrejčina234564 & clcid = 0x40d02A03FD1-EE53-46F2-AD69-EC5017EB9373
maďarčina234564 & clcid = 0x40e9553B328-9D9E-4BA3-B18B-A134748764D1
taliančina234564 & clcid = 0x410F6CC99C9-7161-4402-9B27-71CD5AC3B7F0
japončina234564 & clcid = 0x4111BDD8034-1380-4DF6-9A1F-4F6B7DAA5522
kórejčina234564 & clcid = 0x4124B595E1E-88A2-4DAE-AF2D-26C88EE7DF31
nórčina234564 & clcid = 0x414DEAD87CF-AC67-4814-A164-6D1BFA75A8FC
poľština234564 & clcid = 0x41514A7A3B1-B369-48BE-8316-841B4241A5D3
Portugalský (Brazília)234564 & clcid = 0x416FE3580E3-D224-4A43-8AA9-D2A21C3B74A3
Portugalský (Portugalsko)234564 & clcid = 0x816105BB201-4F6F-4208-96CA-0615F9E7647F
ruština234564 & clcid = 0x419DA9E7758-7D0A-4C23-9E32-8A59A4290437
španielčina234564 & clcid = 0x40aF490F5D6-5524-435E-A21B-1557D12EFCB7
švédčina234564 & clcid = 0x41d2637D821-9B94-4F10-AD53-73E770EA66F2
turečtina234564 & clcid = 0x41fA02787F2-D390-4E57-A374-0B61169A4CA2

Informácie o súbore

Kliknite sem, ak chcete zobraziť alebo skryť informácie o súbore

Vlastnosti

ID článku: 2621054 - Posledná kontrola: 10. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbmbsmigrate kbexpertiseinter atdownload kbsurveynew kbmt KB2621054 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2621054

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com