OPRAVIŤ: Dostanete udalosť 102 (2167) keď transakcia integrátor metódy, ktorá pripája na žiadosť IBM IMS používa pripojenie IMS model programovania v prostredí hostiteľa integrácie Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2635163 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • V prostredí servera Microsoft Host integrácie máte transakcie integrátor metódy, ktorá pripája na žiadosť IBM IMS.
  • Transakcie integrátor metóda využíva pripojenie IMS model programovania.
V tomto scenári, môže v denníku aplikácie zapíše nasledujúce chybové hlásenie:
Identifikácia: 102

Zdroj: Jeho aplikačná integrácia

Popis:

Chyba HISETBG0001 uplatňovanie integrátor bol zachytený výnimka v metóde MethodName. Nasleduje popis výnimky: (2167) HISMITW0025 IMSConnectTransport sa pokúsil získať LLZZ počas spracovania metóda MethodName ale nie je dostatok údajov bola prijatá. Adresa IP: Adresy TCP/IP, port: port číslo, transakčné Id: tranid, popis chyby: úspech.

PRICINA

Táto otázka chyba sa vyskytuje, keď LLZZ pole v segment hlásenia IMS je rozdeliť celej dve sieťové pakety. V tejto situácii, metódu transakcie integrátor dostane dve sieťové pakety. Prvý siete paket obsahuje prvé dva bajty poľa LLZZ na konci sieťové pakety. Druhý sieťový paket má posledné dva bajty poľa LLZZ na začiatku sieťové pakety.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sa vyskytuje problém popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava obdržať ďalšie testovanie. Preto, ak nie sú vážne ovplyvnené tento problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;[LN];CNTACTMS
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Musíte mať Kumulatívna aktualizácia 1 pre Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2009 nainštalovaný balík chcete použiť túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2587090 Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre hostiteľa integrácie Server 2009

Informácie o súbore

Angličtina (Spojené štáty) verzia tejto rýchlej opravy používa balík Microsoft Windows Installer nainštalujte rýchlu opravu. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálny koordinovaný čas (UTC) v nasledujúcej tabuľke. Keď zobrazíte informácie o súbore, dátumu sa skonvertujú na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo Záložka v položke dátum a čas v ovládacom paneli.
Pre všetky podporované verzie Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2009, 32-bit (x 86) edície
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Microsoft.hostintegration.ti.imsconnecttransport.dll8.0.3872.275,68826-ZKÚ-201119: 36x 86
Pre všetky podporované verzie Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2009, 64-bit (x 64) vydania
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Microsoft.hostintegration.ti.imsconnecttransport.dll8.0.3872.275,68826-ZKÚ-201119: 36x 86
Microsoft.hostintegration.ti.imsconnecttransport.dll8.0.3872.275,68826-ZKÚ-201119: 42x 86
Poznámka Z dôvodu závislostí súboru, najnovšie opravy, ktorý obsahuje tieto súbory môžu obsahovať aj ďalšie súbory.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

DALSIE INFORMACIE

Keď IBM IMS odošle správu, správu môže pozostávať z jedného alebo viacerých segmentov. Každý segment zahŕňa štvorbajtovom poli LLZZ. Prvé dva bajty LLZZ oblasti predstavujú dĺžku segment hlásenia. (Zahŕňa štyri bajty pre pole LLZZ.) Posledné dva bajty LLZZ oblasti sú vyhradené pre použitie IMS.

Vlastnosti

ID článku: 2635163 - Posledná kontrola: 10. novembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbmt KB2635163 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2635163

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com