Ako riešiť problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť pri použití Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2636318 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Užívateľov môžete zadarmo stiahnuť Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7 z Windows Phone Marketplace. Používatelia môžu použiť klienta k pripojeniu k Lync Online, ak majú priradenú licenciu Lync Online. Tento článok popisuje riešenie problémov s niektorých bežných problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri použití Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7.

POSTUP

Inštalácia aplikácie

Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7 môže byť zadarmo stiahnuť z Windows Phone Marketplace. Užívatelia by si mali nainštalovať aplikáciu priamo do ich zariadenia a prihlásiť sa pomocou ich ID užívateľa.

Ak užívateľ skúsenosti problémy pri sťahovať ani inštalovať Lync 2010 mobile klient, mať používateľ zmeniť ich typ pripojenia 3G Wi-Fi alebo Wi-Fi sieť 3G. Potom skúste sťahovať znova. Ak používateľ stále nemôže nainštalovať klienta, oni mali ich bunkovej poskytovate?a slu?ieb alebo Podpora Windows Marketplace.


Prihlásenie požiadavky pre Windows Phone 7

Keď sa užívatelia prihlásia do aplikácie Lync Mobile, prihlasovacie informácie, ktoré sú vyžadované k úspešnej autentifikácií závisia na nasledovných scenároch:
 • Či používateľova Session Initiation Protocol (SIP) adresa je rovnaká ako hlavné užívateľské meno (UPN)
 • Či sú poúžívatelia hostovaný na lokálnom servery Lync alebo na službe Lync Online

Nasledujúca tabuľka popisuje prihlasovacích polí, ktoré sú potrebné pre užívateľov Windows Phone 7.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Užívateľ je hosťovaný naSIP adresa a názov UPNPovinné polia
Lokálny server LyncSIP adresa a názov UPN sú rovnakéPrihlasovacia adresa:Adresu SIP
Užívateľské meno: prázdny
Heslo: heslo
Lokálny server LyncSIP adresa a názov UPN sa líšiaPrihlasovacia adresa:Adresu SIP
Užívateľské meno:UPN alebo doména\meno používateľa
Heslo: heslo
Office 365SIP adresa a názov UPN sú rovnakéPrihlasovacia adresa:Adresu SIP
Užívateľské meno: prázdny
Heslo: heslo
Office 365SIP adresa a názov UPN sa líšiaPrihlasovacia adresa:Adresu SIP
Užívateľské meno:UPN
Heslo: heslo
Ak automatické zisťovanie pre mobilných klientov nebola nakonfigurovaná, používatelia majú zadať nasledujúce vnútorné a vonkajšie zisťovanie adresy okrem polí, ktoré sú uvedené v tabuľke:
 • Vnútorné zisťovanie adresy: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
 • Vonkajšie zisťovanie adresy: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
Poznámka: Polia Prihlasovacia adresa a Heslo, sú zobrazené na prihlasovacej obrazovke. Prístup k užívateľské menodomény, vnútorné objav adresua polia vonkajších zisťovanie adresy , vyberte Nastavenia servera na prihlasovacej obrazovke.


Riešenie problémov s Auto-Detect

Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7 hľadá iné záznamy DNS ako desktopového klienta aplikácie Lync 2010. Auto-Detect procesu zistiť správne Lync Online služby, CNAME záznam, ktorý spĺňa tieto kritériá musia byť vytvorené pre doménu Session Initiation Protocol (SIP), ktoré používa:
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
AliasDoményHodnota
Lyncdiscover<domain></domain>
Príklad: Contoso.com
Webdir.online.Lync.com
Pre riešenie problémov, použite jednu alebo viaceré z nasledujúcich metód, vzhľadom k vašej situácii:
 • Použite príkaz nslookup a verejné DNS server na určenie, či je správne nakonfigurovaný záznam DNS CNAME.
 • Ak má používateľ možnosť používateľa prepínanie medzi Wi-Fi a 3G, určiť, či problém môže byť zamerané na jeden druh pripojenia. Ak prihlásiť stále nedarí na 3G dátové pripojenie, hoci sú záznamy CNAME DNS nakonfigurovaný, môže byť problém s pripojením bunkovej poskytovateľa údajov.
 • Používateľovi sa nasledujúce chybové hlásenie:
  Nemôžete pripojiť k serveru. To môže byť nedostupná. Tiež skontrolujte sieťové pripojenie a prihlasovanie adresa adresy servera.
  Toto chybové hlásenie zvyčajne uvádza jedna z nasledovných podmienok:
  • DNS lookup problém existuje.
  • Auto-Detect CNAME záznamov sú nesprávne nakonfigurované alebo nie sú nakonfigurované vôbec.

 • Používateľovi sa nasledujúce chybové hlásenie keď sa používateľ pokúsi prihlásiť:
  Nemôžete sa prihlásiť. Skontrolujte informácie o vašom účte a skúste znova.
  Toto chybové hlásenie uvádza jedna z nasledovných podmienok:
  • Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7 môže objaviť na správny server Lync Online. Avšak, to nemôže nájsť prihlasovanie adresu, ktorá bola zadaná používateľom.
  • Heslo je nesprávne.

Nastavenie proxy

Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7 používa integrované procesy pripojiť k Lync cez proxy autentifikáciu. Preto, ak sa vyskytnú nejaké problémy pri pripájaní na službu Lync Online cez podnikovú sieť Wi-Fi pripojenie na Internet pomocou server proxy s overením, uistite sa, že sú splnené nasledovné podmienky:
 • Telefón môžete prechádzať iné interné a externé webové stránky.
 • Sú zadané správne poverenia pre overenie proxy.

Zoznamy kontaktov

Zoznamu kontaktov, ktorý je zobrazený v Lync 2010 mobile klient je iba na čítanie a nedá sa zmeniť z mobilného zariadenia. Ak používateľ chce pridať alebo odstrániť kontakt zo zoznamu, používateľ musí použiť Lync 2010 desktopového klienta alebo Outlook Web App (OWA) Instant Messaging (IM).

Kontaktné fotografie sa zobrazia iba vtedy, ak sú uložené v globálnom zozname adries (GAL). Kontakt, ktorí špecifikoval obrázky cez webovú URL na desktop klienta, nebude mať fotku zobrazenú pre kontakt.


Konverzácia stránku a históriu konverzácií

Konverzácia stránku na Windows Phone 7 mobilný klient len uchováva záznam o rozhovorov, ktoré sa vyskytli v mobilnom zariadení. Je zvyknutý Zobrazenie Konverzácia z desktopových klientov. Chaty na mobilných zariadeniach sa nezobrazujú v priečinku histórie konverzácie vo výmennej poštovej schránke používateľa.


Pripojiť stretnutia z kalendára Windows Phone 7

Pripojiť naplánovaných online mítingoch z Windows Phone 7, otvorte v kalendári a zobrazenie podrobností zasadania Lync Online. Keď používateľ klikne na prepojenie pripojiť ku schôdzi, Lync 2010 mobile klient otvorí. Ak konferencia má funkciu Audio Conferencing poskytovateľa (AKT), akt partnera vyzve používateľa na číslo, ktoré bolo zadané používateľom počas inštalácie.

Ak neexistuje žiadna schopnosti dial-in pre konferencie, užívateľ bude schopný pripojiť sa na konferencii po kliknutí napripojiť. Užívateľ môže tiež nasledujúce chybové hlásenie:
Vyskytla sa chyba servera. Prosím, kontaktujte svoj tím podpory.


Push notifikácie

Predvolene sú vypnuté push notifikácie z oboch služba od Apple Push notifikácie a službu Microsoft Push oznámenia. Lync Onlineorganization správcovia môžu prihlásiť na Lync Online Ovládací Panel zmeniť tieto možnosti. V nasledujúcej obrazovke zastrelila, Lync Online Ovládací Panel ukazuje, že push notifikácie sú vypnuté.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot Lync Online Ovládací Panel, push notifikácie ukazuje sú preč
Po kliknutí na položku Upraviťmôžete zapnúť push notifikácie pre jedného alebo oboch služieb. Nasledujúce snímky obrazoviek Ukázať po upozornení je zapnuté Lync Online Ovládací Panel.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot Lync Online ovládací panel po upozornení na

Ak push oznámenia zlyhať, ak je používateľ pripojený cez Wi-Fi, musí byť otvorený pre zariadenie prichádzajúce (tiež známa ako "prichádzajúce") port 5223 (TCP). Ak je používateľ pripojený cez domácu sieť Wi-Fi, on alebo ona môžete použiť Port Forwarding alebo Port spúšťacím používateľa domáci router otvoriť port 5223 (TCP). V predvolenom nastavení, push notifikácie sú vypnuté a musia byť výslovne povolené správcom IT.

Ak push oznámenia zlyhať v podnikovej sieti Wi-Fi pripojenie, obráťte sa na správcu, aby sa tieto zmeny.


Porovnanie s inými mobilnými klientami

Funkcia porovnania Lync 2010 mobilných klientov, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:

Tabuľky porovnávania mobilný klient

Posielanie protokolov

Ak majú používatelia problém s Lync 2010 mobile klient pre Windows Phone 7, môžu posielať protokoly e-mailom inžinier technickej podpory. K tomu, nastaviť Zapisovanie diagnostických na v nastavenia stránku, a potom kliknite na tlačidlo Odoslať diagnostické denníky o o obrazovky. Obrázok sa uloží do používateľa foto knižnicu, ktorá obsahuje súbory denníka pre Lync mobil vo formáte, ktorý môžete uložiť a odoslať Windows Phone 7. E-mailová správa je automaticky generovaný bez log súbory pripojené. Preto sa uistite, že užívateľ prikladá najnovšie obraz vo svojej knižnici Foto na e-mailovú správu. Potom zadajte e-mailovú adresu poslať protokoly. Užívatelia posielať protokoly ich IT správcu alebo priamo na pracovníka technickej podpory.

Poznámka: Uistite sa, že zapisovanie diagnostických je nastavená na na ako sa pokúsiť reprodukovať problém a Odoslať záznamy.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2636318 - Posledná kontrola: 15. júla 2014 - Revízia: 24.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365p o365e kbgraphxlink o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2636318 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2636318

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com