Riešenie problémov s non-browser aplikácie, ktoré nemôžem sa prihlásiť do Office 365, Azure alebo Windows Intune

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2637629 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Keď užívatelia pokúsiť o overenie non-browser aplikácie na cloud služby Microsoft Office 365, Microsoft Azure alebo Windows Intune od na špecifické klientsky počítač, jeden alebo viac z nasledujúcich problémov sa vyskytujú:
 • Správcovia zmenárnikov službe cloud pomocou nasledujúcich nástrojov:
  • Microsoft Azure aktívny adresár synchronizácia nástroj (na adresár Synchronizácia servera)
  • MicrosoftAzure Active Directory modul pre Windows PowerShell (na počítači na ktorom je nainštalovaný)
 • Používateľov nemôže overiť k službe cloud pomocou nasledujúcich klientskych aplikácií:
  • Program Microsoft Outlook
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Office Professional Plus
  • Microsoft Office aplikácií
Keď užívatelia pokúsiť o prístup k cloud služby portálu pomocou webového prehliadača z rovnakého počítača, užívatelia môžu prejaviť nasledujúce príznaky:
 • Internet Explorer nemôže zobraziť webovú stránku.
 • Je užívateľ vyzvaný na zadanie poverení pred webová stránka načíta.
Používatelia nemajú tieto príznaky keď nahliadajú cloud služby z iných počítačov pomocou rovnaké informácie o používateľskom konte. Užívatelia môžu úspešne prístup k službe mrak z iných počítačov.

PRÍČINA

Zvyčajne, tento problém sa vyskytuje na špecifické klientskom počítači alebo na skupinu klientske počítače. Tento problém sa môže vyskytnúť na všetkých klientskych počítačoch lenak žiadne počítače vo firme sú nastavené pre službu mrak. Non-prehliadač aplikácia overovania nemusia byť plne funkčné, ak nastavenie klienta služby cloud nie je vykonaná správne. Tento problém môže spôsobiť nasledovné scenáre počítač klienta:
 • Sieťové pripojenie k službe cloud je obmedzená.
 • Brány firewall a servery proxy vyžadujú miestne overenie.
 • Nie sú splnené predpoklady-prehliadač app.
 • Je nainštalovaná staršia verzia Microsoft Online služby znamienko v asistent.
 • Non-browser aplikácie nie je nastavené pre službu mrak.
Skôr než budete pokračovať, ak chcete vyriešiť tento problém, uistite sa, že sú splnené všetky nasledovné podmienky:
 • Klávesnici na klávesnici počítača klient pracuje správne a meno používateľa a heslo bolo zadané správne.
 • Non-prehliadač aplikácia overovania nezlyhá pre rovnaké používateľské konto na ostatných klientskych počítačov. Ak všetky ostatné počítače rovnaké príznaky pre rovnaké používateľské konto, toto správanie pravdepodobne naznačuje, že otázka sa týka používateľského konta. Pre viac info pozri Microsoft Knowledge Base:
  2412085Nemôžete prihlásiť do účtu organizačné Office 365, Azure alebo Windows Intune
 • Otázky prístupu nie sú obmedzené na federalizovaných používateľov v klientskom počítači. Keby len federalizovaných používateľov skúsenosti otázky prístupu, je pravdepodobne problém s konfiguráciou SSO. Pre viac informácií, nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
  2530713 Prihlásenie v službe Office 365, Azure alebo Windows Intune pomocou jediného prihlásenia nefunguje z niektorých zariadení
  2535227 Združené výzva nečakane zadať svoje poverenia, keď budú pristupovať na Office 365 prostriedok

  2530569 Riešenie jediného prihlásenia nastavením problémov v Office 365, Windows Intune alebo Azure

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jedným alebo viacerými z nasledujúcich metód v závislosti od pravdepodobnej príčiny problému.

Riešenie 1: Sieťové pripojenie je obmedzené

Použitie prehliadača a pokuse o prístup http://www.MSN.com. Ak nemáte prístup k tejto webovej stránke, riešenie problémov s problémami so sieťovým pripojením.
 1. Do príkazového riadka, použite príkaz ipconfig a ping nástroje na riešenie IP konektivity. Pre viac informácií o tom, ako to urobiť, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
  169790 Ako riešiť základné problémy protokolom TCP/IP
 2. V príkazovom riadku, spustiť nslookup www.msn.com určiť, či DNS je vyriešiť názvy internetových serverov.
 3. Uistite sa, že nastavenia servera proxy v možnosti internetu odrážať potreby proxy server, ak proxy server sa používa v lokálnej sieti.
 4. Ak brána firewall čele hrozba riadenia Gateway (TMG) je nainštalovaný na okraji siete a brány firewall vyžaduje overenie klienta, budete musieť nainštalovať a nakonfigurovať klientsky program čele TMG na zariadenie klienta pre prístup k internetu. Yourcloud admin služby kontakt pomoc.

Rozlíšenie 2: Firewall alebo proxy servery vyžadovať dodatočné overenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nakonfigurujte výnimku pre Office 365 URL a aplikácie proxy autentifikáciu. Napríklad, ak používate Microsoft Internet Security and Acceleration Server (ISA) 2006, vytvorenie pravidla "Povoliť", ktorý spĺňa nasledovné kritériá:
 • Povoliť odchádzajúce pripojenia na nasledovné cieľové umiestnenie: *. microsoftonline.com
 • Povoliť odchádzajúce pripojenia na nasledovné cieľové umiestnenie: *.microsoftonline-p.com
 • Povoliť odchádzajúce pripojenia na nasledovné cieľové umiestnenie: *. sharepoint.com
 • Povoliť odchádzajúce pripojenia na nasledovné cieľové umiestnenie: *. outlook.com
 • Povoliť odchádzajúce pripojenia na nasledovné cieľové umiestnenie: *. lync.com
 • Povoliť odchádzajúce pripojenia na nasledovné cieľové umiestnenie: osub.microsoft.com
 • Porty 80/443
 • Protokoly TCP a HTTPS
 • Pravidlo musí vzťahovať na všetkých používateľov.
 • HTTPS/SSL časový limit nastavený na 8 hodín

Riešenie 3: Predpoklady non-browser aplikácie nie sú splnené, alebo Microsoft Online služby znamienko v asistent je zastaraný

Ak niektoré operačné systémy alebo non-browser aplikácie nie sú aktualizované s vhodné predpoklady, môžu byť schopné pristupovať k zamýšľaných služieb. Uistite sa, že počítača a aplikácií spĺňajú požiadavky na systém pre službu oblak. Viac informácií o systémových požiadavkách Office 365, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Systémové požiadavky balíka Office 365
Najjednoduchší spôsob, ako sa uistiť, že váš počítač je aktualizovaný primerane pre Office 365 je spustiť nástroja Office 365 Desktop Setup. Chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Vo webovom prehľadávači, prejdite na https://portal.Office.com, prihláste sa a potom na pravej table kliknite na stiahnutie .
 2. Prejdite do dolnej časti stránky. Podľa 3 nastaviť a konfigurovať váš desktop aplikácie balíka OfficeOK Nastaviť, a potom potvrdiť, keď sa zobrazí výzva na spustenie nástroja Office 365 Desktop Setup.
Prípadne si môžete stiahnuť a ručne nainštalovať potrebné aktualizácie a balíky od nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Manuálna inštalácia balíka Office 365 ploche aktualizácie

Rozlíšenie 4: Non-browser aplikácie nie je nastavené pre službu mrak

Ak profily ešte nebol vytvorený pre niektoré aplikácie, bez použitia prehliadača, tieto aplikácie budú schopní správne pristupovať k zamýšľaných služieb. Najjednoduchší spôsob, ako sa uistiť, že aplikácie sú konfigurované primerane pre Office 365 je spustiť nástroja Office 365 Desktop Setup:
 1. Vo webovom prehľadávači, prejdite na https://portal.Office.com, prihláste sa a potom na pravej table kliknite na stiahnutie .
 2. Prejdite do dolnej časti stránky. Podľa 3 nastaviť a konfigurovať váš desktop aplikácie balíka OfficeOK Nastaviť, a potom potvrdiť, keď sa zobrazí výzva na spustenie nástroja Office 365 Desktop Setup.
Alebo môžete manuálne nastaviť aplikáciu profily. Pre viac informácií, pozrite si nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Manuálne nakonfigurovať desktop aplikácií

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pre viac informácií o problémoch s konkrétnymi apps bez použitia prehliadača, nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
2512032Chybové "Vyskytol sa problém, ktorý spôsobil časti Microsoft Online služby znamienko v asistent zakázaná"

2566899 Problémy, ktoré môžu zabrániť klientske programy nakonfigurované správne Office 365 Desktop Setup

2630976 "Prístup odmietnutý" chyba, alebo používateľ je opakovane výzva na zadanie poverení pri pokuse o pripojenie k Office 365 pomocou bohaté klientskej aplikácie

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365webové stránky aleboAzure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2637629 - Posledná kontrola: 13. júla 2014 - Revízia: 28.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Azure Active Directory
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2637629 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2637629

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com