Jak používat protokol SMTP tak, aby odpovídala odpovídající místní uživatelské účty uživatelské účty služeb Office 365 pro synchronizaci adresářů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2641663 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

V některých případech je třeba přenést zdroje úřadu pro uživatelský účet v případě, že tento účet byl původně vytvořen pomocí nástroje pro správu služeb Office 365. Mezi tyto nástroje patří portálu služeb Office 365, Microsoft Azure Active Directory modul pro prostředí Windows PowerShell a tak dále. Přenést zdroje úřadu lze prostřednictvím uživatelského účtu místní služba Active Directory Domain Services (služba AD DS) lze spravovat účet pomocí synchronizace adresářů.

Tento článek popisuje, jak tento převod zdroje úřadu je ovlivněna "SMTP odpovídající," proces, který používá primární adresa Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) odpovídající uživatelský účet místního uživatelského účtu služeb Office 365.

DALŠÍ INFORMACE

Odpovídající omezení protokolu SMTP

Proces porovnávání SMTP má následující technické omezení:
 • Odpovídající SMTP lze spustit pouze u uživatelských účtů, které mají Microsoft Exchange Online e-mailovou adresu.

  Poznámka: To neznamená, že uživatel musí mít licenci pro Exchange Online. To znamená, že poštovní schránky, která má primární e-mailovou adresu musí existovat Exchange Online pro SMTP odpovídající pracovat správně.
 • Odpovídající SMTP lze použít pouze jednou pro uživatelské účty, které byly původně vytvořeny pomocí nástroje pro správu služeb Office 365. Po tomto uživatelský účet služeb Office 365 je vázán místního uživatele hodnotu identity neměnný místo primární adresy SMTP.
 • Primární adresa SMTP uživatele cloud nelze aktualizovat při SMTP odpovídající proces, protože primární adresa SMTP je hodnota, která slouží k propojení místního uživatele uživateli cloud.

Jak používat protokol SMTP odpovídající tak, aby odpovídala může uživatel místní cloud identity

Chcete-li používat protokol SMTP přiřazování podle uživatele služby pro místní uživatelský účet služby Office 365 pro synchronizaci adresářů, postupujte takto:
 1. Získáte primární adresu SMTP cílového účtu uživatele služeb Office 365. Postupujte následujícím způsobem
  1. Přihlaste se k portálu Office 365 jako globální správce.
  2. Klikněte na možnostAdmina potom klepněte na tlačítkoExchangeChcete-li otevřít Centrum správy Exchange.
  3. V Centru pro správu Exchange vyhledejte a poklepejte na uživatelský účet, který chcete.
  4. Klepněte na e-mailovou adresua poznamenejte si primární adresa SMTP uživatele.
 2. Spuštění Active Directory Users and Computers a potom vytvořit uživatelský účet v místní doméně odpovídající cílový účet uživatele služeb Office 365. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
  Vytvoření uživatelského účtu v adresáři služby Active Directory uživatelé a počítače
 3. Nastavte primární adresu SMTP nový uživatelský účet tak, aby odpovídala primární adresa SMTP, který jste si poznamenali v kroku 1D.

  To lze provést pomocí nástroje pro správu serveru Exchange naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:Není-li Exchange instalovaných v prostorách, lze spravovat pomocí Active Directory Users and Computers hodnoty adresy SMTP:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na objekt uživatele a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Na kartě Obecné aktualizovat pole E-mail a potom klepněte na tlačítko OK.
 4. Vynutit synchronizaci adresářů. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Vynutit synchronizaci adresářů
Další informace o tom, jak převést zdroje orgánu mezi synchronizace adresářů v prostorách cloudové nástroje pro správu a portálu služeb Office 365 a Azure Active Directory modul pro prostředí Windows PowerShell naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Synchronizace adresářů a zdroj orgánu
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2641663 - Poslední aktualizace: 1. července 2014 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
 • Office 365 Identity Management
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365062013 o365m kbmt KB2641663 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2641663

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com