Ako používať SMTP zodpovedajúce zodpovedali lokálnych používateľských kont Office 365 používateľské kontá pre synchronizáciu adresára

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2641663 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

V niektorých prípadoch budete musieť previesť zdroj autority pre konto používateľa keď tento účet bol pôvodne napísaný pomocou nástrojov na správu Office 365. Tieto nástroje zahŕňajú Office 365 portál Microsoft Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, a tak ďalej. Môžete preniesť zdroj orgánu tak, aby účet môže byť riadené cez používateľské konto lokálneho Doménové služby Active Directory (AD DS) pomocou synchronizácie adresárov.

Tento článok popisuje, ako je tento prevod zdroja z úradu ovplyvnená "SMTP zodpovedajúce," proces, ktorý používa primárna adresa Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) na zápas lokálneho používateľského konta k Office 365 používateľskému kontu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

SMTP zodpovedajúce obmedzenia

SMTP zodpovedajúce proces má nasledujúce technické obmedzenia:
 • SMTP zodpovedajúce možno spustiť len na kontá Microsoft Exchange Online e-mailovú adresu.

  Poznámka: To neznamená, že užívateľ musí mať licenciu pre Exchange Online. To znamená, že poštovej schránky, ktorá má primárnu e-mailovú adresu musíte existujú v službe Exchange Online SMTP zodpovedajúce pracovať správne.
 • SMTP zodpovedajúce môže byť použitý iba raz pre používateľské kontá, ktoré boli pôvodne vytvorené pomocou nástrojov na správu balíka Office 365. Po tom, Office 365 používateľskému kontu je viazaný k lokálnym užívateľovi nemenné identitu hodnote primárnu adresu SMTP.
 • Oblak používateľa primárnu adresu SMTP nie je možné aktualizovať počas SMTP zodpovedajúce proces, pretože primárna adresa SMTP je hodnota, ktorá sa používa na prepojenie lokálneho užívateľa k užívateľovi mrak.

Ako používať SMTP zodpovedajúce, aby zodpovedali lokálnym užívateľovi oblak identitu

Ak chcete používať SMTP zodpovedajúce zodpovedali lokálnym používateľ Office 365 používateľské konto pre synchronizáciu adresárov, postupujte nasledovne:
 1. Získať primárne SMTP adresu cieľa Office 365 používateľskému kontu. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Prihlásenie do Office 365 portálu ako globálne admin.
  2. lízaťAdminTlačidlo Microsoft OfficeVýmenaotvoriť na výmenu admin center.
  3. Výmena admin Center, vyhľadajte a dvakrát kliknite na používateľské konto, ktoré chcete.
  4. Kliknite na e-mailovú adresua potom Poznámka primárnu adresu SMTP používateľského konta.
 2. Spustiť Active Directory Users a počítače, a potom vytvorenie používateľského konta v lokálnej domény, ktorá zodpovedá cieľu Office 365 používateľskému kontu. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
  Vytvorenie používateľského konta v službe Active Directory Users a počítače
 3. Nastaviť primárnu adresu SMTP nového používateľského konta sa zhodovať s primárnou adresou SMTP, ktoré ste si poznačili v kroku 1D.

  Vykonáte to pomocou Exchange Management nástrojov nájdete nasledujúcich webových lokalít spoločnosti Microsoft:Ak Exchange nie je nainštalovaná lokálne, môžete spravovať hodnotu adresy SMTP použitím Active Directory Users a počítače:
  1. Kliknite pravým tlačidlom myši na objekt používateľa a potom kliknite na položku Vlastnosti.
  2. Na karte Všeobecné, aktualizovať pole E-mail , a potom kliknite na tlačidlo OK.
 4. Vynútiť synchronizáciu adresárov. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Vynútiť synchronizáciu adresárov
Ďalšie informácie o prenose zdroj autority lokálnej adresár synchronizácia medzi tzv cloud-based management nástrojov balíka Office 365 portál a Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Synchronizácia adresára a zdroj autority
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2641663 - Posledná kontrola: 2. júla 2014 - Revízia: 14.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
 • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365062013 o365m kbmt KB2641663 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2641663

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com