Як використовувати SMTP відповідності на матч локальний облікові запис А бізнес-партнера на облікові запис А бізнес-партнера користувачів служби Office 365, для синхронізації каталогів

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2641663 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У деяких сценаріях ви, можливо, для передачі авторитетному органу для облікового запису користувача, коли цей обліковий запис А комп'ютера була спочатку є автором за допомогою інструментів Office 365 управління. Ці інструменти включають порталі Office 365 Microsoft Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell і так далі. Ви можете передавати авторитетному органу, так що рахунок можна керувати шляхом створення локальних служб домену служба Active Directory (AD DS) користувача за допомогою синхронізації каталогів.

У цій статті описано, як ця передача авторитетному органу перебуває під впливом "SMTP збіг," процес, який використовує основну адресу простий Поштовий переказ протоколу SMTP відповідно до облікового запису користувача на локальному обліковому запису служби Office 365.

Додаткові відомості

SMTP відповідні обмежень

SMTP відповідні процес має такі технічні обмеження:
  • SMTP узгодження може працювати лише на облікові запис А бізнес-партнера користувачів, які мають Microsoft Exchange Online адреси електронна пошта.

    Примітка. Це не означає, що користувач повинен мати ліцензію для Exchange Online. Це означає, що поштової скриньки, який має адресу основну адресу електронна пошта має існувати в Exchange Online для SMTP відповідних для коректної роботи.
  • SMTP узгодження може бути використаний тільки один раз для облікових записів користувачів, які спочатку були створені за допомогою інструментів Office 365 управління. Після цього облікового запису користувача Office 365 прив'язано до локальних користувачів незмінних ідентичності значення замість основну адресу SMTP.
  • Хмара користувача основну SMTP-адресу не можна оновити під Вільний час SMTP узгодження процесу, тому що основна адреса SMTP — значення, яке використовується для зв'язування локальних користувачів хмара користувачеві.

Як використовувати SMTP відповідності на матч локальний користувачів до хмари ідентичності

Щоб використовувати SMTP відповідності на матч локальний користувача до облікового запису користувача Office 365 для синхронізації зі служба доменів служба Active Directory, виконайте такі дії:
  1. Отримати основну SMTP-адресу цільової обліковий запис А комп'ютера користувача Office 365. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
    1. Ввійдіть до порталу Office 365 як глобальним Admin.
    2. лизатиАдміна потім натисніть кнопкуОбмінЩоб відкрити центр адміністратора Exchange.
    3. Центру адміністрування Exchange знайдіть і двічі обліковий запис А комп'ютера користувача, який ви хочете.
    4. Клацніть адресу електронна поштапісля чого запишіть основну адресу SMTP облікового запису.
  2. Почати служба Active Directory - користувачі й комп'ютери а потім створити обліковий запис А комп'ютера в локальний домен, який відповідає цільової обліковий запис А комп'ютера користувача Office 365. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити, перейдіть до веб-сайту Microsoft TechNet:
  3. Установити основну адресу SMTP нового облікового запису в тон основної адреси SMTP, що ви записали в кроці 1D.

    Зробити це за допомогою засобів керування Exchange, зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:Якщо Exchange не інстальовано на локальному, ви можете керувати значення адресу SMTP за допомогою служба Active Directory – користувачі й комп'ютери:
    1. Клацніть правою кнопкою миші об'єкт USER та виберіть пункт Властивості.
    2. На вкладці Загальні оновити поля електронна пошта і натисніть кнопку ОК.
  4. Сили синхронізації каталогів. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
    Синхронізація каталогів сили
Щоб отримати додаткові відомості про те, як передавати джерелом повноважень між локальною синхронізації каталогів і хмарних управління такі інструменти, як на порталі Office 365 і Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Синхронізація каталогів і авторитетному органу
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2641663 - Востаннє переглянуто: 2 липня 2014 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
  • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365062013 o365m kbmt KB2641663 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2641663

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com