FIX: HIP žiadosť neprijme prichádzajúce žiadosti cez viacero portov TCP/IP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2649522 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Môžete nakonfigurovať Host začala spracovania (HIP) uplatňovanie počúvať na viacero portov TCP/IP.
  • Môžete začať HIP aplikácie.

V tomto scenári HIP uplatňovanie inicializuje a môže prijímať prichádzajúce žiadosti počas prvého portu TCP/IP, ktoré ste nakonfigurovali. Avšak HIP uplatňovanie neprijíma prichádzajúce žiadosti cez protokol TCP/IP porty, ktoré ste nakonfigurovali.

Navyše správy, ktoré sa podobajú takto odhlásený v denníku aplikácie, ak sa vyskytne tento problém:

HISMTTW0023 TCPTransport poslucháč Listener_Name prijal výnimku pri pokuse o načúvanie na IPAddress TCP a IP_Address pre port. Port_Number. Popis výnimky je: zvyčajne je povolené len jedno použitie každej adresy (protokolu, sieťovej adresy, portu) soketu.


HISMTTW0023 TCPTransport poslucháč Listener_Name prijal výnimku pri pokuse o načúvanie na IPAddress TCP a IP_Address pre port. Port_Number. Popis výnimky je: systém zistil neplatnú adresu smerníka pri pokuse o použitie argumentu smerníka vo volaní.


RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchlu opravu, ktorá rieši tento problém je súčasťou kumulatívnej aktualizácii balíka 3 Microsoft Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2649522 - Posledná kontrola: 22. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2649522 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2649522

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com