Poprawka: Śledzenie Transaction Integrator nie zapewnia wystarczającej ilości szczegółów TRMFlowControl wyjątki w Host Integration Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2656751 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Masz aplikacji hosta inicjowane przetwarzania (HIP), która zwraca błąd. Jako część procesu rozwiązywania problemów można włączyć śledzenie Transaction Integrator (TI), w Microsoft Host integracji Server 2010, aby uzyskać więcej szczegółów na temat błędu, który ma miejsce. TI uwzględniono komunikaty podobne do następujących:

Komunikat 1
Sprawdzanie TRMFlowControl o nieokreślonej długości DataTables z hosta dla metody method_name.
Wiadomości 2
TRMFlowControl: Napotkano wyjątek po znacznik postępu 130.
Te komunikaty nie zapewniają jednak wystarczającej ilości szczegółów TRMFlowControl wyjątki.

Przyczyna

Microsoft.HostIntegration.TI.DotNetInvoker.dll nie zawiera kodu śledzenia. Powoduje to Brak szczegółów w śledzenia TI TRMFlowControl wyjątki.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Poprawki, że rozwiązuje ten problem jest uwzględnione w zbiorczej pakietu aktualizacji 3 dla programu Host Integration Server 2010.For więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Zbiorczy pakiet aktualizacji 3 dla Host Integration Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2656751 - Ostatnia weryfikacja: 22 lutego 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2656751 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2656751

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com