Poprawka: Nieprawidłowe wyniki, gdy metoda SqlConnection.GetSchema pobiera informacje o schemacie tabeli programu SQL Server 2008

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2658474 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Microsoft rozprowadza poprawki Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 (SP3) jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 Service Pack 3 (SP3) ustalić wersji.

Symptomy

Załóżmy, że aplikacji klienckiej, która używa SqlConnection.GetSchema Metoda pobierania informacji o schemacie tabeli. Ta tabela zawiera nazwę kolumny, która zawiera znak kropki (.). Na przykład nazwa kolumny jest "Column1.A". W tej sytuacji jest Brak wyników kolumnę, która zawiera znak kropki, SqlConnection.GetSchema Metoda zwraca.

Uwaga Ten problem występuje podczas korzystania z OleDbConnection.GetSchema Metoda.

Przyczyna

Używa dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2008 HAS_PERMS_BY_NAME działać zamiast UPRAWNIENIA funkcjonowanie w sys.spt_columns_view_managed Widok systemu oceny uprawnienia dla kolumny. Jednakże, jeśli nazwa kolumny zawiera kropkę i nie jest uwzględniane w QUOTENAME Funkcja, HAS_PERMS_BY_NAME Funkcja uważa użytkownik ma niewystarczające uprawnienia dla tej kolumny. W związku z tym występuje problem, który jest wymieniony w sekcji "Symptomy".

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Zbiorczy pakiet aktualizacji 4 dla programu SQL Server 2008 z dodatkiem SP3

Poprawka usuwająca ten problem został opublikowany w zbiorczej aktualizacji 4. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku Service Pack 4 dla programu SQL Server 2008 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2673383 Zbiorczy pakiet aktualizacji 4 dla dodatku Service Pack 3 dla programu SQL Server 2008
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich programu SQL Server 2008 Service Pack 4 naprawić wydania. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2629969 Kompilacje SQL Server 2008, które zostały wydane po wydaniu dodatku Service Pack 3 dla programu SQL Server 2008

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat SqlConnection.GetSchema Metoda, odwiedź następującą witrynę sieci Web MSDN:
Ogólne informacje dotyczące metody SqlConnection.GetSchema

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2658474 - Ostatnia weryfikacja: 20 marca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2658474 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2658474

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com