FIX: Chybové hlásenie pri otvorení súboru sledovania transakcie integrátor Host integrácie Server 2010: "súbor nie je možné interpretovať - TI časový formát nebol rozpoznaný"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2658584 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Môžete zachytiť transakcie integrátor stopových súbor na serveri so spustenou službou Microsoft Host integrácie servera do roku 2010. Otvoríte súbor sledovania na serveri, ktorý je spustený Server Host integrácie môžete zobraziť nasledujúce chybové hlásenie pomôcka stopových Viewer:
Chyba súboru sledovania - path\trace_file_name
Súbor nie je možné interpretovať - TI časový formát nebol rozpoznaný.

PoznámkaTento problém sa vyskytuje, ak nevykonáte digitalizáciu transakcie integrátor sledovania na systém, ktorý používa dátum a čas formát, ktorý používa číselná hodnota za mesiac, ako napríklad hodnota 12 zastupovať v mesiaci December.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože Host integrácie Server stopových Viewer pomôcka vyhľadá troch písmen názvu za mesiac, keď analyzuje ?asu adátumu polia v trasovací súbor.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2658584 - Posledná kontrola: 22. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2658584 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2658584

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com