E-mailu zablokované ve složce Pošta k odeslání v aplikaci Outlook 2010 / 2013

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2663435 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Řešení

Pokud se uvízlé ve složce Pošta k odeslání e-mailu, pokračujte následující kroky vymazat zablokované zprávy nebo zobrazit, pokud je špatné připojení k poštovnímu serveru zastavení odesílání zprávy.

Vymazání zablokované e-mail

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Chcete-li vymazat zablokované e-mail, postupujte takto
 1. V aplikaci Outlook klepněte Odesílání a přijímání kartu a potom klepněte na příkaz Pracovat Offline.

  Poznámka: Aplikace Outlook se zastaví z pokusu o odeslání všech e-mailových zpráv.
 2. Vyberte Pošta k odeslání. Nyní můžete:
  • Přesunout zprávy: Přesunutí zprávy do složky Koncepty . Můžete buď přetáhněte zprávu do složky Koncepty nebo můžete klepněte pravým tlačítkem myši na zprávu, vyberte Přesunout, vyberte Jiná složkaa vyberte ze seznamu složky Koncepty .

   Poznámka: To umožňuje velké e-mailovou zprávu otevřete a odstranit, změnit velikost a znovu přidat přílohy, před pokusem o opětovné odeslání e-mailové zprávy znovu.
  • Odstranit zprávu: Klepněte pravým tlačítkem myši na zprávu a klepněte na příkaz Odstranit.

  Důležité: Pokud se zobrazí tato zpráva "aplikaci Outlook přenáší zprávy" ukončete aplikaci Outlook a čekat na konec. Bude pravděpodobně nutné pomocí Správce úloh systému Windows a ujistěte se, že bude dokončen proces Outlook.exe. Znovu restartujte aplikaci Outlook a opakujte předchozí kroky, přesunutí nebo odstranění e-mailové zprávy.
 3. Klepněte na kartu Odeslat a přijmout a klepněte na příkaz Pracovat Offline Chcete-li ji odeberte. Tím dojde k restartování připojení.

Poznámka:Výše uvedené kroky jsou především pro odstranění poškozené e-mailů nebo e-mailu s přílohou, která překročí limit velikosti nastavit poštovní server. Pokud soubor, který chcete připojit k e-mailové zprávy je velký soubor, zvažte jednu z následujících možností:
 • Při práci, velký soubor na místní síťové složky nebo webu služby SharePoint uvnitř vaší společnosti a obsahují odkaz na umístění v rámci e-mailové zprávy.
 • Doma, ukládat a posílat velké soubory přátelům a rodině pomocí služby Windows Live SkyDrive. Další informace o použití SkyDrive naleznete SkyDrive .
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Níže jsou uvedeny další možné příčiny.

Isyour e-mailový server v režimu offline

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Pokud poštovní server je v režimu offline, bude vypadat likeyour zpráva je přilepená ve složce Pošta k odeslání. Nejrychlejší způsob, jak zkontrolovat stav serveru je pohled na pravém dolním rohu okna aplikace Outlook, oznámí-li si connectednot.

Internet mail servery
 • Online-
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2726636

 • Offline -
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2726637

Poštovní servery Exchange
 • Online-
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2726638

 • Offline -
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2726639

Pokud nejste připojeni k serveru, zkontrolujte připojení k Internetu, otevřete aplikaci Internet Explorer a surfování po Internetu. Pokud můžete procházet Internet, víte, je dobré připojení k Internetu a poštovní server může být dolů.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Wrongor ke změně hesla.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Pokud jste heslo změnili na poštovní účet Internetu, budete muset změnit heslo účtu v aplikaci Outlook příliš.

Další informace o změně hesla v aplikaci Outlook naleznete v tématu: Změnit heslo v aplikaci Outlook 2010neboNastavení účtu Změna e-mailu (Outlook 2013)

Poznámka:Poskytovatelé služeb Internetu (ISP) a Internet mail zprostředkovatelů (Gmail, Hotmail, Yahoo mail atd.) začínají zpřísnit zabezpečení u účtů pošty Internet svých zákazníků. Účet generallocation systému, kde obvykle přístup k poště z Theytrack. Pokud se někdo pokusí opakovaně účet (a dojde k chybě) z jiného umístění, se bude Uzamknout poštovní účet a vyžadují měnit heslo.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Můžete také získat pomoc od Komunity Microsoft online Společenství, vyhledejte další informace na Odborná pomoc společnosti Microsoft nebo Nápověda k systému Windows a jak, nebo se dozvědět více o Odborná pomoc možnosti.

Vlastnosti

ID článku: 2663435 - Poslední aktualizace: 2. srpna 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Outlook 2013
Klíčová slova: 
kbmt KB2663435 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2663435

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com