Електронною поштою, застряг в папці "Вихідні" у програмі Outlook 2010 / 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2663435 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Розв'язанн

Якщо сповіщення електронною поштою, здається, застряг в папці «вихідні», зверніться до інтерактивні елементи, щоб очистити застряг протокол IMAP або побачити, якщо погані підключення до поштового сервера зупинки протокол IMAP надсиланню.

очищення застряг електронна пошта

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Щоб очистити застряг електронна пошта, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. В Outlook Відкрити вкладку Надсилання й отримання і виберіть пункт Автономна робота.

  Примітка. Це зупиняє Outlook намагаються надсилання всіх повідомлень електронна пошта.
 2. Виберіть папки "Вихідні". Тепер можна:
  • Переміщення повідомлення: Переміщення протокол IMAP до папки чернетки . Ви можете або перетягнути протокол IMAP до чернетки папки, або ви можете правою кнопкою миші протокол IMAP, виберіть перемістити, виберіть Іншу каталог вхідних повідомленьі зі списку виберіть « чернетки ».

   Примітка. Це дає змогу відкривати великі протокол IMAP і видалити, змінити розмір і повторно додати вкладення, перш ніж надіслати сповіщення електронною поштою ще раз.
  • Видалення повідомлення: Клацніть протокол IMAP правою кнопкою миші і виберіть Видалити.

  ВАЖЛИВІ: Якщо ви отримуєте це протокол IMAP "Outlook передає протокол IMAP" закрити Outlook і чекати його, щоб вийти. Можливо, доведеться використовувати диспетчер завдань в Windows, щоб переконатися, що Outlook.exe процес буде завершений. Перезапустіть Outlook знову та повторіть попередні кроки, щоб перемістити або видалити сповіщення електронною поштою.
 3. Відкрити вкладку Надсилання й отримання а потім натисніть кнопку Робота в автономному режимі щоб її скасували. Це відновить підключення.

Примітка.Кроки, перераховані вище, в першу чергу для видалення корумпованих лист або сповіщення електронною поштою з вкладення, яке перевищує граничний обсяг встановити поштового сервера. Якщо файл, який потрібно вкласти до сповіщення електронною поштою файл великого, розглянемо один з наступних параметрів:
 • На роботі, поклав великий файл на частку локальної мережі або сайту SharePoint всередині вашої компанії і включати за посиланням місце в сповіщення електронною поштою.
 • Вдома, використовуйте Windows Live SkyDrive, зберігати і відправляти великі файли своїм друзям і родині. Додаткові відомості про сценарій виконання SkyDrive, на SkyDrive .
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додаткові причини наведені нижче.

Isyour поштовий сервер в автономному режимі

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо ваш поштовий сервер перебуває в автономному режимі, він буде виглядати likeyour поштою застряг в папці "Вихідні". Найшвидший спосіб перевірити стан сервера погляд на нижньому правому куті вікна Outlook, він скаже вам, якщо ви connectednot.

Інтернет поштові сервери
 • Онлайн-
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2726636

 • В автономному режимі -
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2726637

Поштових серверів обмінний
 • Онлайн-
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2726638

 • В автономному режимі -
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2726639

Якщо ви не підключені до сервера, перевірити ваше підключення до Інтернету, відкривши браузер Internet Explorer і серфінгу в Інтернеті. Якщо ви можете подорожувати по Інтернету, ви знаєте, що ваше інтернет-з'єднання є гарним і поштового сервера може бути недоступний.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Wrongor, змінили пароль

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо ви змінили пароль на облікового запису пошти Інтернету, ви будете мати, щоб змінити пароль свого облікового запису в Outlook теж.

Щоб отримати додаткові відомості про змінення пароля Outlook будь ласка, дивіться: Змінення пароля у програмі Outlook 2010абоЗмінити настройки облікового запису електронна пошта (Outlook 2013)

Примітка.Інтернет-провайдери (ISP) та Інтернет пошта провайдерів (Gmail, Hotmail, Yahoo mail тощо) починають затягнути їх безпеки для своїх клієнтів записами Інтернет-пошти. Theytrack generallocation з де ви, як правило, доступу до пошти рахунок з. Якщо хтось намагається повторно отримати доступ до вашого облікового запису (і не) з іншого місця, вони блокування облікового запису електронна пошта, потрібно змінити пароль.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Ви також можете отримати допомогу від в Microsoft спільноти Інтернет-спільнота, інформацію про Підтримки Microsoft або Довідка Windows і як, або дізнатися більше про Припиненою інтерактивною підтримкою параметри.

Властивості

Номер статті: 2663435 - Востаннє переглянуто: 2 серпня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2663435 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2663435

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com