Dopasuj w programie Word 2010 i Word 2013 zmniejszając

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2664217 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Jeśli jesteś klientem małych firm, Znajdź dodatkowe rozwiązywaniu problemów i szkoleniowych w Wsparcie dla małych firm witryna.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W tym artykule opisano, jak znaleźć Zmniejszaj, aby opcja Zmieść w programie Microsoft Word 2010 i pakietu Microsoft Word 2013. W programie Word 2010 Zmniejszaj, aby dopasowanie jest znany jako Zmniejsz jedną stronę.

Napisania dokumentu w programie Word 2010 i dokument jest za długi, aby zmieścić się na jednej stronie kilka wierszy, można użyć Zmniejszaj, aby dopasowanie opcji (strona zmniejszania jeden), aby szybko zmniejszyć dokument do jednej strony. Zmniejszaj, aby dopasowanie zmniejszy rozmiar czcionki dokumentu do punktu, gdzie dokument zmieści się na, mniej strony nie będzie używać.

Zmniejszaj, aby dopasować polecenie jest dostępne w programie Word 2002, 2003 i 2007. W programie Word 2010 opcja nie jest dostępne na Wstążce lub pasku narzędzi Szybki dostęp. Można jednak dostosowania Wstążki i dodać polecenie Zmniejsz jedną stronę do nowej lub istniejącej grupy.

Więcej informacji

Metoda 1

W programie Word 2010 i 2013 programu Word należy dodać polecenie Zmniejsz jedną stronę do Dostosowywanie Wstążki. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Uruchom program Word.
 2. Kliknij kartę plik , kliknij Opcje, a następnie kliknij pozycję Dostosowywanie Wstążki.
 3. Na liście Wybierz polecenia z menu rozwijanego wybierz Wszystkie polecenia.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2664245
 4. Przewiń listę, aż wyświetlona Zmniejsz jedną stronę, a następnie kliknij przycisk.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2664246
 5. W obszarze Dostosowywanie Wstążki, kliknij przycisk grupy niestandardowej, w którym chcesz dodać polecenie Zmniejsz jedną stronę .
  Należy pamiętać, że polecenia mogą być dodawane tylko do grup niestandardowych. Aby dodać grupę niestandardową, kliknij kartę miejsce grupy są wyświetlane, a następnie kliknij przycisk Nowa grupa.


  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2664247
 6. Aby dodać nową grupę do nowej karty, należy kliknąć przycisk Nowa karta , której automatycznie utworzyć nową grupę, aby umieścić polecenie Zmniejsz jedną stronę .

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2664248
 7. Nowa grupa zostaje utworzona na końcu wybranej karty. Domyślnie nazwa Nowej grupy (niestandardowy). Można zmienić nazwę nowej grupy, klikając przycisk Zmień nazwę .

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2664249
 8. Kliknij przycisk Dodaj , a następnie kliknij przycisk OK.
 9. Polecenie Zmniejsz jedną stronę będą znajdować się na Wstążce.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2664251Metoda 2

W programie Word 2010 i 2013 programu Word należy dodać polecenie Zmniejsz jedną stronę do paska narzędzi Szybki dostęp. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom program Word
 2. Kliknij strzałkę listy rozwijanej w obszarze paska narzędzi Szybki dostęp i wybierz polecenie Więcej poleceń.
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2802502
 3. Na liście Wybierz polecenia z menu rozwijanego wybierz Wszystkie polecenia , a następnie wybierz Zmniejsz jedną stronę.
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2802503
 4. Kliknij przycisk Dodaj , a następnie kliknij przycisk OK.
 5. Wyświetlona polecenia na pasku narzędzi Szybki dostęp.
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2802504


Właściwości

Numer ID artykułu: 2664217 - Ostatnia weryfikacja: 14 stycznia 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Word 2010
 • Microsoft Word 2013
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2664217 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2664217

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com