Identyfikator zdarzenia 2915 jest rejestrowany, który wskazuje, że awaryjnymi dławienia jest używany na konto usługi w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2668900 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Konta usług umożliwia dostęp do skrzynek pocztowych, obsługiwane na 2010 r. Microsoft Exchange Server.
  • Konto usługi próbuje uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej programu Exchange Server 2010.
  • Przejściowe występowania błędów komunikacji w Usługi domenowe w usłudze Active Directory (AD DS).
W tym scenariuszu komunikacji z usługą Active Directory może zakończyć się niepowodzeniem. Po wystąpieniu tego problemu, połączenie może ograniczono na poziomie domyślnej zamiast na poziomach dla konta usługi. W związku z tym zasady ograniczania konta usługi może składane rezerwowej informacji. Ten problem występuje, usługi lub aplikacje, które opierają się na konto usługi nie otrzymuje informacje z serwera Exchange.

Na przykład po wystąpieniu tego problemu, BlackBerry użytkowników nie można synchronizować ich skrzynek pocztowych z serwera Exchange.

Ponadto 2915 identyfikator zdarzenie jest rejestrowane w dzienniku aplikacji na serwerze Exchange. Oto przykładowe zdarzenie jest rejestrowane, gdy występuje ten problem:

IDENTYFIKATOR: 2915
Poziom: błąd
Źródło: MSExchange ADAccess
Komunikat o błędzie: Proces Microsoft.Exchange.RpcClientAccess.Service.exe (PID = 5372). Użytkownik ' Sid ~ DOMAIN\SERVICEACCOUNT ~ RCA ~ false "udał się ponad budżet '263' razy dla składnika 'RCA' w czasie jednej minuty. INFO: "polityki: części [rezerwowej]: MaxConcurrency:262;". Wartość progowa: "100".


Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2685289 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 3 dla dodatku Service Pack 2 dla Exchange Server 2010

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy ponownie uruchomić usługę dostępu klienta 2010 Exchange Server.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Produkty omówione w artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2668900 - Ostatnia weryfikacja: 8 czerwca 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2668900 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2668900

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com