Oprava: Host zahájeno zpracování pouze předává data první metody definované i v případě více metod, které jsou definovány v HIP aplikací v prostředí Host Integration Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2672662 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vytvoření aplikace prostředí hostitele zahájila proces (HIP), která obsahuje více metod v prostředí Microsoft Host Integration Server 2010.
  • Transakcí IBM host volání k předání dat na více metod, které jsou definovány v aplikaci HIP HIP aplikace.

V tomto scénáři všechna data z transakcí IBM host předán první metodu, která je definována v HIP aplikace. Data není zpracován podle očekávání, protože nejsou odeslány do správné metody.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože součásti zahájeno zpracování hostitel nebude správně interpretovat příchozích dat hostitele. K tomu dochází, pokud data je založen na řetězec a polohy nastavení rozlišení definované v aplikaci HIP při více metod jsou definovány.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 3 Host Integration Server do roku 2010.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2654652 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro Host Integration Server 2010

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, vytvořte více HIP aplikací, ve kterých každá aplikace obsahuje jednu metodu. Nepoužívejte více metod v jedné aplikaci BOKŮ.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2672662 - Poslední aktualizace: 22. února 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2672662 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2672662

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com