Oprava: Aplikace, která používá zprostředkovatele soubor hostitele může vždy přihlásit do systémů IBM při použití hesel-case

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2674484 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Použít heslo-case aplikace IBM host systému v prostředí Microsoft Host Integration Server 2010 připojit. Při pokusu o připojení pomocí jednoho z následujících zprostředkovatelů hostitelského souboru může dojít k selhání protokolu na akci:
  • Spravuje zprostředkovatele dat pro soubory Host
  • OLE DB Provider for AS / 400 a VSAM

Příčina

Příčinou tohoto problému zprostředkovatele hostitelského souboru změní nesprávně hesel-case do velkých hesel, před zprostředkovatele hostitelského souboru odešle heslo na hostitelský systém IBM.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 3 Host Integration Server do roku 2010.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2654652 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro Host Integration Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2674484 - Poslední aktualizace: 22. února 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2674484 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2674484

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com