FIX: Aplikácie, ktorá používa poskytovateľ hostiteľského súboru môže nie vždy prihlásenie do hostiteľského systémy IBM pri zmiešané prípad heslá sa používajú

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2674484 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Používate zmiešané prípade heslo v aplikácii na pripojenie na hostiteľský systém IBM v prostredí Microsoft Host integrácie servera do roku 2010. Pri pokuse o pripojenie pomocou jedného z nasledovných poskytovateľov hostiteľského súboru denníka pri pokuse o môžu zlyhať:
  • Spravuje poskytovateľ údajov pre hostiteľa súbory
  • OLE DB Provider for AS / 400 a VSAM

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože hostiteľskej poskytovateľa súbor nesprávne zmení zmiešané prípad heslá na veľké heslá pred hostiteľského súboru poskytovateľ posiela heslo IBM hostiteľského systému.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Produkty tretích strán, ktorých tento článok pojednáva vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft formuluje žiadnu záruku, implicitnej alebo inej o výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2674484 - Posledná kontrola: 22. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2674484 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2674484

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com