Потенційні збори, пов'язані з міжнародними кредитними картками на Windows Phone

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2681417 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті описується, чому додаткові збори можуть відображатися на ваш виписки про стан рахунку, після того, як ви купити елементів за допомогою кредитної розрахункова картка в Windows Phone 7 Marketplace або Windows Phone 8 магазину.

Залежно від банку або фінансової установи, що видав вашу кредитну карту додаткових зборів може відображатися на ваш рахунок після завершення Windows Phone Marketplace або Windows Phone магазині покупки.

Це збори, які може стягуватися плата банку або фінансової установи, що видав вашу кредитну картку, не корпорація Майкрософт, і може варіюватися залежно від банку.

Гості можуть не платити сплату додаткової комісії за кредитною карткою покупки за допомогою мобільних платежів (прямий мобільний оператор тарифікації) app покупок там, де вони ти пропонованих безпроводового оператора.

Додаткові відомості

Ось два види внесків, що ваш банк може стягувати з міжнародними кредитними картками:

Плату міжнародної угода TRIPs (ІТФ)

Ваш банк може додати плату міжнародних транзакцій, також на «хрест кордону"або"плата за операцію іноземних." Ці збори виникають, коли Windows Phone Marketplace або пул носіїв поштових скриньок не настроєно для обробки платежів за кредитними картками локально у вашій країні, але може процес покупки в іншій країні.

Примітка. Операції, які відбуваються між міністерствами країн ЄС вважаються міжрегіональних, не транскордонних угод.

Докладніше про де Windows Phone Marketplace або магазині угода TRIPs обробляються по регіону див. розділ 10Windows Phone умови сценарій виконання.

Пунтк обміну валют плата (FX)

Ваш банк може додати обмін валют плата, також відомий як "хрест валюті плата" або "валютний внесок." Це відбувається, коли кредитна картка транзакції потребує перетворення коштів між ціноутворення валюті зображений на Windows Phone Marketplace або магазині і валюту вашому банку або фінансової установи рахунками ви і валюта вашої кредитної карти мережі використовує, щоб врегулювати угода TRIPs.

Наприклад, ціни на ринку або пул носіїв поштових скриньок можуть бути перераховані у євро, але з'являються на допомогою кредитної розрахункова картка, платіжний заяву в доларах Сполучені Штати.

Допомога

  Community Forum
  Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

  Contact Us
  View other helpful articles and contact information.

Властивості

Номер статті: 2681417 - Востаннє переглянуто: 26 лютого 2013 р. - Редакція: 1.1
Застосовується до:
  • Windows Phone 7 Consumer
  • Windows Phone 8 for Consumers
Ключові слова: 
kbwp7 kbwp8 kbmt KB2681417 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2681417

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com