Poprawka: SystemOutOfMemory błąd podczas próby wdrożenia pakietu wdrażania modelu, który zawiera więcej niż 100 000 wierszy przy użyciu narzędzia MDSModelDeploy w 2012 serwera SQL

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2683516 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz pakiet wdrażania modelu, która zawiera więcej niż 100 000 wierszy.
  • Możesz spróbować wdrażania pakietu przy użyciu narzędzia MDSModelDeploy (MDSModelDeploy.exe) w Microsoft SQL Server 2012.
W tym scenariuszu Chociaż narzędzie MDSModelDeploy jest uruchamiane przez pewien czas, nie wdrażać i zwraca błąd SystemOutOfMemory .

Przyczyna

Problem występuje, ponieważ domyślnie opcja SwitchValue jest ustawiona na wszystkich w pliku MDSModelDeploy.exe.config. Dlatego aplikacja wdrażania próby logowania wszystko. Powoduje to wyjątek.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu został wydany w zbiorczej aktualizacji 1. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2679368 Skumulowany pakiet aktualizacji 1 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 tworzy wydane po wydaniu programu SQL Server 2012
Uwaga Po zastosowaniu poprawki domyślne ustawienie SwitchValue ma wartość Off w pliku MDSModelDeploy.exe.config.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat wdrażania pakietu wdrażania modelu za pomocą MDSModelDeploy, odwiedź następującą witrynę sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Sposób wdrażania pakietu wdrażania modelu przy użyciu MDSModelDeploy
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wdrażania usług danych Master (MDS) próbki w 2012 serwera SQL odwiedź następującą witrynę sieci Web blogu MSDN:
Sposób wdrażania MDS próbki w 2012 serwera SQL
Aby uzyskać więcej informacji o nowych funkcjach MDS w 2012 serwera SQL odwiedź następującą witrynę sieci Web Microsoft TechNet:
Nowe usługi danych Master (MDS) w programie SQL Server 2012

Właściwości

Numer ID artykułu: 2683516 - Ostatnia weryfikacja: 12 kwietnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2683516 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2683516

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com