Popis SharePoint Server 2010 SP2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2687453 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Úvod

Microsoft SharePoint Server 2010 Service Pack 2 (SP2) poskytuje najnovšie aktualizácie programu SharePoint Server 2010. Tento service pack obsahuje dva typy opráv:
  • Doteraz nevydané opravy, ktoré sú zahrnuté do tohto balíka service pack. Okrem všeobecných opráv produktov tieto opravy zahrnúť vylepšenia stability, výkonu a zabezpečenia.
  • Všetky verejné aktualizácie, ktoré boli vydané cez mája 2013 a všetkých súhrnné aktualizácie, ktoré boli vydané cez apríla 2013.
Poznámka: Nasadenie od slipstream médiami Microsoft Volume License servisné stredisko (VLSC) a MSDN možno teraz vykonať na Windows Server 2012 R2 od 1 Máj 2014.

Riešenie

Ako získať a nainštalovať balík service pack

Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík pre Microsoft SharePoint Server 2010 Service Pack 2.

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Ďalšie informácie o úplný zoznam všetkých uvoľnenej SP2 server balíky, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2687522 Zoznam SharePoint 2010 a balíka Office Server 2010 SP2 balíčkov

Na stiahnutie Zoznam problémov, ktoré rieši balík service pack

Tento zošit je k dispozícii na stiahnutie. Tento zošit obsahuje zoznam otázok, ktoré sú stanovené na základe tohto balíka service pack.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík Microsoft Office a SharePoint 2010 Service Pack 2 Changes.xlsx.

Poznámka: Tento zošit je k dispozícii iba v anglickom jazyku.

Známe problémy a zmeny správania

Microsoft Knowledge Base článok popisuje známych problémov a zmeny správania, ktoré sa vyskytujú pri pokuse o inštaláciu tohto balíka service pack:
  • 2687520 Známe problémy pri pokuse o inštaláciu aktualizácie SP2 balíka Office 2010 a SharePoint 2010 SP2

Technické informácie

Viac informácií o tomto balíku service pack, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base. To obsahuje zoznam súborov, ktoré sú ovplyvnené.
2687524 Technické podrobnosti o verziách SharePoint 2010 a balíka Office Server 2010 SP2

Vlastnosti

ID článku: 2687453 - Posledná kontrola: 30. apríla 2014 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Kľúčové slová: 
atdownload kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2687453 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2687453

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com