Опис пакета виправлень SharePoint Foundation 2010 (Wss-x-none.msp): 30 Жов 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2687557 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описуються проблеми, які усуваються за допомогою Microsoft SharePoint Foundation 2010 пакет виправлень, випущений 30 жовтня 2012.

ВВЕДЕННЯ

Проблеми, які усуває пакет виправлень для цього

 • Дані у стовпці втрачається зі списку SharePoint, коли ви публікувати форму InfoPath для кількох бібліотек форм і форми містить деякі нові розповсюджених полів. При спробі сприяти дані до списку за допомогою на Повторне зв'язування параметр на бібліотеку документів, дані не повернутися до списку.

  Примітка
  На Повторне зв'язування параметр сприятиме дані з форм до списку SharePoint у SharePoint 2010.
 • Припустимо, що ви створити і зберегти список опитувань в колекції всередині веб-застосунку, і зберегти сайт як шаблон. Під Вільний час створення нового сайту в одній колекція сайтів за допомогою настроюваного шаблону, який раніше збережено, попередні параметри списку обстеження не зберігаються. Наприклад, в Показувати імена користувачів у результатах опитування? і Брати участь в опитуванні параметри не зберігаються.
 • Припустимо, програмним шляхом створення настроюваного списку, який має власний програма-календар подання елементів, яке визначає кожен заголовок стовпців свого календаря під Вільний час активації користувацькі функції. Створення веб-частина подання елементів списку в домашню сторінку поточного сайту, що вказує на настроюваний список та застосувати настроювані календаря подання елементів для веб-частина подання елементів списку за допомогою на ListViewXml властивість. Під Вільний час редагування поточного подання елементів веб-частина подання елементів списку в головній сторінці сайту, заголовки стовпців програма-календар не отримати.
 • Цей пакет виправлень додає нові SPDatabase.MultiSubnetFailover властивість. Ця властивість має значення Правдадля того, щоб пройти наMultiSubnetFailover = Trueпараметр рядка підключення SQL для бази даних, які входять до складу Microsoft SQL Server 2012 AlwaysOn групи доступності.
 • Припустимо, створити веб-застосунок за допомогою настроюваний шаблон сайту і шаблон списку разом з в <ListTemplate></ListTemplate> елемент і Базовий тип = 1 у файлі Onet.xml в SharePoint 2010. Під Вільний час спроби створити бібліотеку документів за допомогою настроюваного шаблону, до настроюваного Бібліотека шаблон документа у вікні запис А Silverlight не доступна.
 • Припустимо, що у вас є "Дуже добре 40" шаблони встановлені на фермі Microsoft Office SharePoint Server 2007-Українська версія. Під Вільний час створення сайту за допомогою різних шаблонів "Дуже добре 40", після того як ви оновлення SharePoint 2007 Microsoft SharePoint Server 2010, веб-частина відображає таке протокол IMAP про помилку:
  Помилка веб-частини: Помилка під Вільний час настроювання значення цієї властивості: Microsoft.SharePoint.WebPartPages.DataFormWebPart:ListName - виключення було кинуто плановий виклику.
 • Коли ви змінюєте на Герметичні атрибут Істина не з коробки (OOB)-поле, наприклад, Поле "Заголовок", можна змінити її назад. Поле назва буде збережено в базі даних вмісту назавжди, і він буде перезаписано поведінку для кожного списку SharePoint.

  Примітка
  Користувачів не повинно бути дозволено встановити на Герметичні атрибут.
 • Розглянемо таку ситуацію:
  • Створити вихідної колекція сайтів, яка містить більше одного файлу, який містить більше 10 мегабайт (МБ) на сервері SharePoint Server 2010.
  • Створити пустий кінцевій колекція сайтів всередині веб-застосунку.
  • Дозволити вхідний робочих місць і відключити вимога для шару SSL (Secure Sockets) на сайті центру адміністрування.
  • Створити новий шлях розгортання вмісту та завдання для того, щоб синхронізувати вміст між джерело та призначення фермі.
  • Вільний час запуску завдання розгортання вмісту.
  У цьому випадку завдання розгортання вмісту не можна видалити всі на файли. cab з TEMP розташування під Вільний час етапу імпорту.
 • Коли ви завантажуєте документ Office, який має пошкоджений заголовок в бібліотеці документів, яка визначає принаймні один керованих метаданихстовпець у SharePoint Server 2010, документ завантажений як 0 кілобайт (КБ) файл бази даних. Крім того, немає жодного протокол IMAP про помилку, щоб вказати, що вміст файлу пішов назавжди.
 • Під Вільний час автоматична інсталяція особистих регіональних настройок на блозі сайту шляхом зміни часового поясу користувача на інше значення, ніж значення часового поясу web в SharePoint 2010, посад, які є створено і надіслано з Microsoft Word шоу неправильна опублікувати часу.
 • Припустимо, створення колекція сайтів всередині веб-додатків в SharePoint 2010. Під Вільний час створення веб-частина подання елементів списку з групування та агрегаторів (наприклад, підсумки) у списку порядок денний у нових базових нарад, подання елементів показує значення для підсумків. Крім того, з'являється пустий рядок, де Групове значення має бути.
 • Припустимо, створити елемент списку в списку в кореневу сторінку колекція сайтів, всередині веб-застосунку. Додати список файлів для елемента списку, а порожнє поле "Заголовок". Під Вільний час надсилання форми, список вибраних файлів для вкладення видалено без сповіщення користувача. Крім того, у формі оновилася разом з таке протокол IMAP про помилку перевірки:
  Необхідно вказати значення для цього обов'язкового поля.

  Примітка
  Операція не впливає на будь-які файли, які раніше були прикріплені до елемента списку.
 • Враховуючи таку ситуацію:
  • Розробити одержувач подій, яка впроваджує події WorkflowCompleted.
  • Розгорнуті одержувач подій до колекція сайтів, і ви асоціюється зі списком, одержувач подій.
  • Створення нового шляху розгортання вмісту та завдання з цього сайту групи для веб-застосунку призначення.
  • Виконати розгортання вмісту через інтерфейс користувача SharePoint 2010 центрального адміністрування.
  У цьому випадку помилки розгортання вмісту. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  "System.Xml.Schema.XmlSchemaValidationException: неприпустимий атрибут 'Type' - за його тип даних неприпустиме значення 'WorkflowCompleted' ' urn: розгортання-проявлятися-схеми: SPEventReceiverType'-перелічення обмеження не вдалося. ---> System.Xml.Schema.XmlSchemaException: не вдалося виконати перелічення обмеження.
 • Припустимо, додати деякі нові документи як чорнові елементи в бібліотеці документів SharePoint 2010. Ви показати документи для людей, які мають дозволи на отримання RSS канали з посиланнями, натиснувши на Опублікувати основну версію параметр. У цій ситуації лише затверджені елементів надсилаються в RSS сторінки користувачів. Проте, користувачі можуть переглядати до та ще переглядати всі елементи списку.

  Примітка
  Ця проблема не виникає в SharePoint Server 2007.
 • Розглянемо таку ситуацію:
  • Створити список опитувань підсайті вузлів в SharePoint Server 2010.
  • Змінити веб-частина подання елементів списку обстеження на домашній сторінці підсайту, щоб в Графічне зведення подання елементів.
  • Зберегти на підсайт як шаблон, що містить цей вміст.
  • Створення дочірнього колекція сайтів за допомогою шаблону.
  У цьому випадку новий підсайт відображає питання та відповіді у вигляді тексту на Графічне зведення діаграми.
 • Враховуючи таку ситуацію:
  • Настроювані рішення деталізувати до ферми SharePoint 2010 за допомогою файлу .wsp.
  • Створити настроювані групи, активізуючи користувацьких рішень.
  • Створити бібліотеку документів і завантажити документ.
  • Змінення документа.
  У цьому випадку настроювані групи не відображаються.
 • Припустимо, що у вас є підсайту, ім'я якого містить пробіли. Підключення дочірнього списку завдань до Outlook за допомогою стрічки список завдань, починаючи робочий процес Адміністрування. У цій ситуації Outlook не вдається відкрити список завдань на стрічці. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  Це завдання не буде оновлено в цей Вільний час.
 • Дати початку й завершення в поданні діаграми смужка діаграма Ганта є неточними за один день для сайтів, які мають часового поясу на захід від центральної стандартним часом (UTC).

  Примітка
  Ця проблема не впливає на інші подання елементів списку завдань проекту.
 • Елемент вибору дати з Gannt завжди редагувань першої частини подання елементів списку веб в клітинці Якщо переглядати сторінки веб-частин містить дві або більше списку подання елементів веб-частина у Gannt поданні.
 • Припустимо, що створюється на новий користувач профіль служби застосунку (УПА), і налаштувати синхронних баз даних для сценарій виконання автентифікації SQL із настроювання ферми SharePoint із правами адміністратора. У цій ситуації створення УПА є успішним, але не вдалося запустити службу синхронізації УПА.


  Примітка
  Щоб вирішити цю проблему, потрібно застосувати пакет виправлень в цій статті, разом з наступних пакет виправлень:
  2687545 Опис пакета виправлень SharePoint Server 2010 (Coreserver x none.msp): 30 Жов 2012
 • Припустити, що ви створити документ, чиє ім'я файлу містить повну ширину пробіл у бібліотеці документів. Створити елемент списку, який містить посилання на документ. Під Вільний час відкриття елемента для того, щоб натиснути на посилання, посилання недоступна, оскільки повноширинні пробілу видаляється посилання.


  Примітка
  Щоб вирішити цю проблему, потрібно застосувати пакет виправлень в цій статті, спільно з всі наступні пакети виправлень:

  2687619 Опис пакета виправлень SharePoint Server 2010 (Coreserver-x-none.msp, Wosrv-x-none.msp): 30 Жов 2012

  2687562 Опис пакета виправлень веб-застосунків Office Web Apps (Wacwfe-x-none.msp, Xlwacwfe-x-none.msp): 30 Жов 2012

  2760391 Опис пакета виправлень SharePoint Server 2010 (ems-x-none.msp, grs-x-none.msp, grs_hosted-x-none.msp): 30 Жов 2012
 • Коли ви виключити двокрапку (:) від поле підстановки елемента списку для того, щоб посилатися на інший елемент в іншому списку, ви отримуєте таке протокол IMAP про помилку в поданні списку для мобільного:
  Індекс був поза межами масиву.
 • Припустимо, що у вас працює з коробки (OOB) завдання робочого циклу (наприклад, є «затвердження – SharePoint 2010,""Збирати зворотний зв'язок – SharePoint 2010,"або завдання «Затвердження публікації»). Коли завдання Цесіонарій редагування завдання робочого циклу (наприклад, підтверджуючи або відхиляючи суд), завдання заблоковано і не можуть бути відновлені.
  Примітка Відразу після установки SharePoint Server 2010 з пакетом оновлень 1, потрібно інсталювати це виправлення.


  Примітка
  Щоб вирішити цю проблему, потрібно застосувати пакет виправлень в цій статті, разом з наступних пакет виправлень:
  2687614 Опис пакета виправлень SharePoint Server 2010 (Coreservermui-xx-xx.msp): 30 Жов 2012
 • 2687599 Не вдалося змінити пароль автентифікації SQL Server, після інсталяції ферми SharePoint Foundation 2010
 • 2687601 Високе споживання пам'яті при відкритті пошкодженого файлу на сервері SharePoint Server 2010

Розв'язанн

Відомості про виправлення

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати для виправлення неполадок, описані в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, що мають проблеми описані в цій статті. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає проблема, ми рекомендуємо рекомендує відкласти її вирішення до виходу чергового оновлення програмного забезпечення, що остаточну версію цього виправлення.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення доступне" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до корпорації Майкрософт обслуговування і підтримки клієнтів, щоб отримати ці виправлення.

Примітка Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткові застосунок-служба технічної підтримки і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Щоб отримати повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка Форма "Виправлення доступне" відображає мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Необхідні умови

Щоб інсталювати це виправлення, ви повинні мати SharePoint Foundation 2010 інсталювати пакет оновлень 1.

Необхідність перезавантаження

Ви можете доведеться перезавантажити комп’ютер-зразок після інсталяції цього виправлення.

Відомості про файли

Це виправлення не замінює попередні випуски виправлення.

Дані реєстру

Щоб скористатися перевагою виправленням у Цей пакунок не потрібно внести зміни до в реєстру.

Відомості про файл

Це виправлення може містити не всі файли, які потрібно мати для повного оновлення продукту до останнього випуску. Це виправлення містить тільки файли, які потрібно мати для усунення проблем, перелічені в цій статті.

На Глобальна версія цього пакета виправлень використовує інсталятор Microsoft Windows пакет для інсталяції пакета виправлень. Дати й часу для цих файлів перелічено в нижченаведеній таблиці всесвітній координований Вільний час (UTC). Коли ви Переглянути відомості файлу, дата, перераховуються в місцевий Вільний час. Щоб знайти в різницю між UTC і місцевим часом, сценарій виконання на часовий пояс Вкладка Дата і Вільний час елемента панелі керування.


Завантажити інформацію

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний час
Sharepointfoundation2010-kb2687557-fullfile х 64-glb.exe14.0.6129.500032,890,088Жовтень-22-1220: 23

Відомості про файл Microsoft Windows Installer .msp

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний час
WSS-x-none.mspНе застосовується32,787,45620 Жовтня-1221: 55

Після інсталяції виправлення, Глобальний версія цього виправлення має атрибути файлу, або пізнішої версії атрибути файлів, наведені в таблиці.

Відомості про файл WSS-x-none.msp

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний час
Csisrv.dll14.0.6129.50003,371,66420 Жовтня-1212: 52
Dwdcw20.dll14.0.6116.5000637,72817-Jan-1219: 47
Microsoft.SharePoint.addgallery.Server.dll14.0.6128.5000125,57620 Вересня 1210: 33
Microsoft.SharePoint.administrationoperation.dll14.0.6126.5000834,22428 Серпень 1218: 28
Microsoft.SharePoint.applicationpages.Administration.dll14.0.6108.5000608,12829 Серпня 1113: 52
Microsoft.SharePoint.applicationpages.dll14.0.6128.50001,063,60020 Вересня 1210: 33
Microsoft.SharePoint.client.dll14.0.6108.5000288,62429 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.client.dll14.0.6108.5000288,62429 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.client.serverruntime.dll14.0.6108.5000186,27229 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.client.Silverlight.dll14.0.6108.5000272,26429 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.dll14.0.6129.500016,845,40018-Жовтень-1223: 31
Microsoft.SharePoint.dll14.0.6129.500016,845,40018-Жовтень-1223: 31
Microsoft.SharePoint.dll14.900.6127.50001,796,74429 Серпня 1215: 08
Microsoft.SharePoint.DSP.dll14.0.6105.500059,26429 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.DSP.OLEDB.dll14.0.6108.5000124,80029 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.DSP.soappt.dll14.0.6108.500087,93629 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.DSP.STS.dll14.0.6108.5000104,32029 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.DSP.XMLURL.dll14.0.6108.500087,93629 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.identitymodel.dll14.0.6120.5000109,17625 Квітня 121: 48
Microsoft.SharePoint.INTL.dll14.0.6114.50001,010,48828 Листопада-118: 33
Microsoft.SharePoint.Library.dll14.0.6114.5000166,71228 Листопада-118: 33
Microsoft.SharePoint.LINQ.dll14.0.6101.5000374,64029 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.PowerShell.dll14.0.6124.5000649,84828 Серпень 1218: 28
Microsoft.SharePoint.PowerShell.INTL.dll14.0.6108.500067,45629 Серпня 1113: 53
Microsoft.SharePoint.Search.dll14.0.6126.50004,854,40828 Серпень 1218: 15
Microsoft.SharePoint.workflowactions.dll14.0.6124.5000318,08028 Серпень 1218: 29
Microsoft.SharePoint.workflows.dll14.0.6108.500071,55229 Серпня 1113: 55
Microsoft.Web.commandui.dll14.0.6128.5000137,84820 Вересня 128: 40
Microsoft.Web.commandui.dll14.0.6128.5000137,84820 Вересня 128: 40
Microsoft.Web.Design.Server.dll14.0.6108.5000382,8641 Вересня 1117: 17
MSSDMN.exe14.0.6119.5000790,85625 Квітня 121: 45
Mssearch.exe14.0.6116.5000524,61617-Jan-1219: 26
Mssph.dll14.0.6116.50001,674,05617-Jan-1219: 26
Mssrch.dll14.0.6122.50004,988,04015-May-1214: 25
Offparser.dll14.0.6129.50002,923,66418-Жовтень-1223: 29
Oisimg.dll14.0.6126.5000195,70428 Серпень 1218: 28
Oleparser.dll14.0.6126.500033,44028 Серпень 1218: 28
Onetnative.dll14.0.6123.5000584,8328 Червня-1212: 17
Onetutil.dll14.0.6129.50002,987,10420 Жовтня-1212: 51
Onfda.dll14.0.6129.50002,785,38419-Жовтень-121: 02
Owssvr.dll14.0.6129.50006,629,48818-Жовтень-1223: 29
Owstimer.exe14.0.6129.500074,84818-Жовтень-1223: 29
Policy.12.0.Microsoft.SharePoint.Search.dll14.0.6107.500011,16829 Серпня 1113: 39
Query.dll14.0.6108.5000371,05629 Серпня 1113: 42
Setup. exe14.0.6118.50001,378,10425 Квітня 121: 56
Spmetal.exe14.0.6107.5000149,43229 Серпня 1113: 53
Spuchostservice.exe14.0.6105.5000108,49629 Серпня 1113: 53
Spwriter.exe14.0.6126.500042,61628 Серпень 1218: 29
Stsadm.exe14.0.6128.5000355,00020 Вересня 1210: 33
Stssoap.dll14.0.6127.5000473,73629 Серпня 1215: 08
Stswel.dll14.0.6129.50003,260,01618-Жовтень-1223: 29
Tquery.dll14.0.6126.50005,646,47228 Серпень 1218: 15
Wssadmin.exe14.0.6126.500016,55228 Серпень 1218: 28
Wsssetup.dll14.0.6120.50007,595,61625 Квітня 121: 56
Wsstracing.exe14.0.6123.5000108,6648 Червня-1211: 07

Посилання

Для отримання додаткових відомостей про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть наступні статті номер на статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Опис Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2687557 - Востаннє переглянуто: 8 листопада 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft SharePoint Foundation 2010
Ключові слова: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixserver kbhotfixrollup kbautohotfix kbmt KB2687557 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2687557

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com