Wysokie użycie pamięci podczas otwierania uszkodzonego pliku na serwerze programu SharePoint Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2687601 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, przesłać plik uszkodzony xlsx, pptx lub .docx do serwera programu Microsoft SharePoint Server 2010. Podczas próby wyświetlenia pliku w przeglądarce sieci web przy użyciu pewnych usług udostępnionych programu SharePoint zużywa dużą ilość pamięci. Dodatkowo zawiesza się serwer.

Na przykład możesz przekazać plik xlsx, który zawiera nieczytelną zawartość do serwera programu SharePoint. Jednakże podczas próby wyświetlenia pliku za pomocą usług programu Excel, wszystkie pamięci na serwerze jest zużywany i zawiesza się serwer.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy stosować w następujących pakietach poprawek:
2687617 Opis pakietu poprawek dla programu SharePoint Server 2010 (wdsrv-x-none.msp, xlsrvwfe-x-none.msp): 30 października 2012 r.
2687562 Opis pakietu poprawek aplikacji Office Web Apps (Wacwfe-x-none.msp, Xlwacwfe-x-none.msp): 30 października 2012 r.
2687557 Opis pakietu poprawek dla programu SharePoint Foundation 2010 (Wss-x-none.msp): 30 października 2012 r.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2687601 - Ostatnia weryfikacja: 7 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2687601 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2687601

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com