FIX: Не вдалося створити знімок бази даних, яка містить повнотекстового каталогу в режимі лише для читання або очікування в SQL Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2688395 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Майкрософт поширює виправлення Microsoft SQL Server 2012 пакет оновлень 1 як один завантажувати файл. Оскільки Накопичувальне виправлення, кожен новий реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, що входили до попередніх SQL Server 2012 пакета оновлень 1 виправити реліз.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустимо, що база даних містить повнотекстового каталогу в режимі лише для читання або очікування в Microsoft SQL Server 2012. Під Вільний час спроби створення знімка бази даних, бази даних, знімок не створюється, і ви отримаєте такі протокол IMAP про помилку:

MSG 3906, рівні 16, держава 1, рядок 1
Не вдалося оновити базу даних"Ім'я бази даних> "тому, що база даних доступна лише для читання.
MSG 1823, рівні 16, держава 2, рядок 1
Не вдалося створити знімок бази даних, оскільки не вдалося запустити.

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

сукупний пакет оновлень 2 для SQL Server 2012 SP1

Накопичувальне оновлення 2 перший реліз виправлення для цієї проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2012 SP1 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2790947 сукупний пакет оновлень пакета 2 SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1
Примітка Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 2012 SP1 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2772858 SQL Server 2012 будує, випущені після пакета оновлень 1 для SQL Server 2012 був випущений

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, падіння всі повнотекстового каталогів перед створенням знімка бази даних.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про інкрементний обслуговування моделі для SQL Server клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
935897 Додаткових обслуговування модель доступна з команди SQL Server, щоб доставити виправлень для повідомляли про проблеми
Для отримання додаткових відомостей про іменування схеми для оновлення SQL Server клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
822499 Іменування схеми для пакетів оновлень програмного забезпечення Microsoft SQL Server
Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт.
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2688395 - Востаннє переглянуто: 24 січня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kberrmsg kbmt KB2688395 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2688395

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com