Ako zmeniť krajinu konta Windows Phone 7 trhovisko

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2692008 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Trhovisko krajiny je určený účet locale (Country/Region + jazyk) ID používateľa priradené ku kontu Microsoft (predtým známa ako konta Windows Live ID) používané na Prihlásenie.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
DÔLEŽITÉ ako účet locale je priradené na konto spoločnosti Microsoft, je trvalé a nemožno zmeniť.

Ak chcete získať prístup k trhu krajiny líši od priradený k existujúcemu účtu, alebo ak chcete prepínať medzi katalógy na trhoch, kde je ponúkaných viacero trhovisko, musíte obnoviť telefónu a dokončite inštaláciu znova s použitím iného konta Microsoft.

DôležitéResetovanie telefónu vráti všetky nastavenia do ich predvolených (pôvodných) stavov a zachová aktuálnu verziu operačného systému. Reset odstráni aj celý osobný obsah z telefónu. Toto zahŕňa textové správy, zvonenia, kontaktné skupiny, a akékoľvek obrázky, hudbu alebo videá. Väčšina z tohto obsah bude stratený a un-restorable okrem multimediálne súbory (fotky, hudba a videá).

Príprava pre resetovanie: Pripojte telefón k počítaču pomocou kábla USB, ktorý bol dodaný s vaším telefónom, a potom pomocou softvéru Zune alebo Windows Phone app pre Mac na synchronizáciu fotografie, hudbu a videá. Po resetovaní môžete natiahnuť tieto mediálne súbory späť do vášho telefónu.

Ak chcete zmeniť konto Microsoft, reset telefónu:

 1. Na Štart, flick zľava App zoznam, kliknite na tlačidlo nastavenia
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2693556
  a dotknite sa "about".
 2. Ťuknite na položku Reset telefónu, ktorý sa nachádza v dolnej časti obrazovky,a potom ťuknite na položku Áno. Ťuknutím na Áno potvrďte resetovanie.
 3. Po reštartovaní telefónu budete pomocou niekoľkých krokov navedený na nastavenie vášho telefónu. Keď prídete na stránke prihlásiť pomocou konta Microsoft , prihláste sa pomocou nového ID, ktoré chcete použiť. To bude Microsoft účet používaný na prístup k Marketplace, Xbox LIVE a Zune Pass hudby na váš Windows Phone.

Poznámka Po obnovení vášho telefónu a prihlásiť nové konto spoločnosti Microsoft, môžete naďalej používať vaše predchádzajúce konto spoločnosti Microsoft pre svoj e-mail.


Ďalšie informácie o tom, ako na reset telefónu, a potom obnoviť váš mediálny obsah, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:

2606900 Vaše Windows Phone 7 nemá prácu alebo reagujú podľa očakávaniaAk chcete nastaviť sekundárnym kontom Microsoft, Windows Live alebo Outlook.com:
 1. Na Štart, flick zľava App zoznam, kliknite na tlačidlo nastavenia
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2693557
  a potom ťuknite na položku Email + kontá.
 2. Dotknite sa Add účet, a potom ťuknite na položku Windows Live.
 3. Ťuknite na pole e-mail a zadajte konto spoločnosti Microsoft, Windows Live alebo Outlook.com.
 4. Klepnite na pole heslo a zadajte svoje heslo.
 5. Ťuknite na položku Prihlásiť sa.

Ak nastavíte ďalšie kontá Microsoft na telefóne, to znamená, že fotografie na tie ďalšie kontá nebudú synchronizované do telefónu, a nebudete môcť používať tieto účty Microsoft hrať hry Xbox LIVE, alebo použiť hudbu Zune Pass.

Ďalšie informácie

Marketplace krajiny

Marketplace krajiny je určená iba podľa lokálneho nastavenia používateľovho ID, ktoré je priradené k účtu. Trhovisko locale nie je ovplyvnená krajiny nastavenie konta Microsoft alebo Region + jazyk nastavenia telefónu.

Marketplace lokálneho účtu určuje aj:

 • Obsah dostupnosť (aplikácie, hudbu, hry)
 • Fakturačná krajina účtu
 • Mena a ceny app
 • Regionálne hodnotenia a recenzie
 • Lokalizácia zoznamu kategórií aplikácií

Lokalizácia konta pozostáva z nastavenia krajiny a jazyka. Lokálne nastavenia pre Spojené štáty, je napríklad (Spojené štáty - angličtina).

Poznámka Niektoré krajiny môžu mať viac ako jednu možnosť lokálneho nastavenia.

Výber lokálnych nastavení

Lokalita Marketplace účtu je určená podľa jednej z týchto metód:

 1. Ak konto spoločnosti Microsoft, ktorá slúži na prihlasovanie nikdy nebola spojená s krajinou, budete vyzvaní vybrať si krajinu počas nastavenia konta. Výber krajiny alebo oblasti definuje lokálne nastavenie účtu.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2696452
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2692005
 2. Ak Microsoft konto používané na prihlásenie bola predtým použitá na Xbox LIVE, Zune alebo prémiové služby, miestne nastavenie konta predvolená locale služby.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2692006
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2692007

Ďalšie informácie o tom, ako nastaviť trhovisko, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:

2691982 Ako nastaviť vaše Windows Phone 7 trhovisko

Pomoc

  Community Forum
  Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

  Contact Us
  View other helpful articles and contact information.

Vlastnosti

ID článku: 2692008 - Posledná kontrola: 12. septembra 2013 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone Consumer
Kľúčové slová: 
kbwp7 kbmt KB2692008 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2692008

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com