Oprava: BizTalk komponenty příležitostí pro převod dat hostitele nevrací chybu při načtení jeho přidružený.NET Framework sestavení v Host Integration Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2692557 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud nelze načíst komponenty příležitostí BizTalk pro převod dat hostitele.NET Framework sestavení, která definuje převod dat Microsoft Host Integration Server 2010, součást nevrací chybu. V takovém případě se provádí převod dat pro soubory, které jsou odeslány do komponenty.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 4 Host Integration Server do roku 2010.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2691943Kumulativní balíček 4 Host Integration Server do roku 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Po instalaci této aktualizace, BizTalk komponenty příležitostí pro převod dat hostitele při nelze načíst vrátí chybovou zprávu "sestavení neplatná cesta".NET Framework sestavení. Tato chybová zpráva je zaznamenána do protokolu aplikací a konzolu Správa serveru Microsoft BizTalk Server.

Vlastnosti

ID článku: 2692557 - Poslední aktualizace: 31. května 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2692557 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2692557

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com