Користувачі, які набрати в Lync Інтернет конференціях на утримання невизначений термін, або зустрічі ніколи не починається

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2693118 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Коли ви телефонуєте до Lync онлайн нараду, може з'явитися одне з таких повідомлень про помилку:
 • Не розпочався вашої зустрічі.
 • Зустріч лідера ще не настав.
Ви можете також ви знайдете, що ви ніколи не можете приєднатися зустрічі, незважаючи на те, що вас просять чекати, щоб приєднатися до наради.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, використовуйте один із нижченаведених способів відповідно до вашої ситуації.

Виправлення 1

Перевірити такі запис А бізнес-партнера DNS:
_sip._tls.домен
У цьому записі, рамки домен представляє ім'я цільового сервера. Цей запис А є необхідним для керівництва на ACP серверів до сервера правильний призначення. Без цього запису на ACP серверу не вдалося знайти правильне місце призначення, і користувач буде поставлено на утримування нескінченно.

Цей запис А повинен бути налаштована наступним чином:
Record Type: SRV
Record name: _sip
Protocol: _tls
Weight: 1
Priority: 100
Port: 443
Destination Host: sipdir.online.lync.com
Щоб отримати додаткові відомості про настроювання запис А бізнес-партнера DNS, які необхідні для Lync Online зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:
Вікі: Забезпеченні мережі працює з Lync онлайн
2566790Виправлення неполадок конфігурації DNS для Lync Online в Office 365

Виправлення 2

Перевірте, чи форматування телефонних номерів, які знаходяться в налаштуваннях Lync онлайн. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Перейдіть до сторінки Адміністратора огляд , клацніть користувачі в лівій частині вікна а потім відкрийте користувача, який організував нараду.
 2. Верхній частині сторінки натисніть кнопку більшеа Lync онлайн, натисніть кнопку настроїти параметри користувача. Там ви знайдете Параметри виклику на конференцій.

  Платних і безкоштовний номер числових полів дуже чутливі до форматування число. Під Вільний час введення довідковий номер і безкоштовний номер, переконайтеся, що ви не включати, дужки або знаки пунктуації (наприклад, пробіли, дужки, дефіси, тире і так далі) і використовувати тільки числовими значеннями 0 по 9. Прикладом є припустимим числом було б наступне:
  4255550187
Щоб отримати докладнішу інформацію Lync онлайн конференцій виклику на питань зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:

Виправлення 3

Чекати, щоб розблокувати конференції, Організатор конференції, або мають Організатор додати його до конференції через клієнта Lync.

Виправлення 4

Переконайтеся, що організатор наради Lync Інтернет рахунку та рахунку ACP настроєно в той же географічний регіон. Наприклад, якщо організації Office 365 базується в Північній Америці, ви повинні використовувати ACP обліковий запис А комп'ютера, який настроєно для Північної Америки і не можна використовувати ACP обліковий запис А комп'ютера, який настроєно для Великобританії. Ви можете зв'язатися з АКП для підтвердження, що ваш обліковий запис А комп'ютера був створений у відповідному регіоні.

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути, якщо одна з таких умов:
 • Параметри виклику на конференцій неправильно відформатовано.
 • Доменних імен (DNS) запис А бізнес-партнера є неправильний або відсутній.
 • Конференція лідера заблокований конференції.
 • Немає користувачів приєдналися до зустрічі через клієнта Lync або лідер не почати конференцію на телефоні.
 • організатор наради Lync Online є обліковий запис А комп'ютера аудіо конференц-зв'язку провайдера (ACP) з різних регіону.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2693118 - Востаннє переглянуто: 27 червня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2693118 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2693118

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com