Номер статті: 2694911 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

При роботі в Windows, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
Windows Explorer перестав працювати. Windows перезапускається
Крім того, ви можете помітити, екран, мерехтіння якраз перед або після того, як відображається протокол IMAP про помилку.

причина

Ця проблема може бути викликана через будь-який з наступних питань:
 • Ви можете використовувати застарілі або пошкоджений драйвер відео
 • Системні файли на вашому комп'ютері може бути пошкоджено або невідповідні з інших файлів
 • Ви, можливо, зараження вірусом або шкідливі програми на вашому комп'ютері
 • Деякі застосунки або застосунок-служба на ПК можуть викликати Windows Explorer припинити роботу

Розв'язанн

Для усунення цієї проблеми необхідно визначити причину Windows Explorer перестати працювати, спробуйте наведені нижче, щоб допомогти визначити проблему.

Оновлення поточного відеодрайвера

Застарілі або пошкоджені драйвери можуть викликати Windows Explorer перестати працювати.Завантаження та автоматична інсталяція відеодрайвер останньої може вирішити багато хто з цих питань. Для цього від сценарій виконання служби Windows Update або відвідавши веб-сайт виробника вашого системи або, зв'язавшись з ними безпосередньо.
Щоб отримати додаткові відомості про оновлення драйверів побачити наступного змісту на веб-сайті Microsoft:
Оновлення драйвера пристрою, що працює некоректно

Оновлення драйверів: Рекомендовані посилання

Запустіть засіб перевірки файлу системи (CFS) для перевірки файлів

За допомогою системи файл Checkerto сканування комп'ютера для файлів відсутній або пошкоджений. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Пускі введіть cmd в поле пошуку .
 2. В області результатів клацніть правою кнопкою миші cmd.exeі виберіть команду Запуск із правами адміністратора. Може бути потрібно вводити пароль для облікового запису адміністратора.
 3. Якщо ви адміністратор або введіть адміністратор паролів і натисніть продовжити, натисніть кнопку продовжити .
 4. У командному рядку введіть Sfc /scannow і натисніть клавішуENTER.

Сканування триватиме деякий Вільний час, так що будьте терплячими. Windows буде відновити пошкоджені чи відсутні файли, які знаходяться. Якщо інформація з інсталяційного Диску необхідно усунути неполадки, можливо потрібно вставити компакт-диск Windows.

Щоб отримати додаткові відомості про засіб перевірки системи файлів (SFC) прочитайте статтю KB на веб-сайті Microsoft:

Сканувати ваш комп’ютер-зразок для зловмисних програм вірус інфекції

Вірусів і шкідливих інфекцій може викликати проблеми з продуктивністю додатків. Улюблена антивірусна програма дає змогу сканувати для будь-яких інфекцій, які дають змогу приховати на вашому ПК. Якщо ви не маєте антивірус ви можете завантажити і встановити Microsoft Security Essentials безкоштовно за посиланням нижче.
Microsoft Security Essentials

Запустіть комп’ютер-зразок у безпечному режимі перевірити наявність проблем запуску

Запустіть комп’ютер-зразок у безпечному режимі і подивитися, якщо ви можете відтворювати помилку. Після запуску комп'ютера у безпечному режимі, як ви нормально працювати doand, виконувати ті ж інтерактивні елементи, які ви виконуєте при отриманні протокол IMAP про помилку. Якщо ви все ще на помилка в безпечному режимі, перейдіть до наступного розділу і дотримуйтесь інструкцій, щоб зробити чистого завантаження усунення несправностей.

Щоб дізнатися, як tostart ваш комп’ютер-зразок у безпечному режимі, прочитайте статтю на веб-сайті Microsoft:
Запустіть комп'ютер у безпечному режимі

Запуску комп'ютера в середовищі чистого завантаження та виправлення цієї неполадки

Якщо youdo не відчували те ж збої в безпечному режимі, це дуже ймовірно, вибравши елемент дійсно спричинюють неполадку. Виконайте дії, знайдені на наступній статті для виконання чистого завантаження і точно визначити елемент спричинюють неполадку.

Додаткові кроки виправлення неполадок:

Додаткові виправлення неполадок нижче менш поширені, але все ще можуть викликати Window Explorer перестати працювати.

Тест вашої системи оперативної пам'яті

Іноді несправних БАРАНА (Random-пам'ять) може викликати проблеми переривчастий засобами Windows. Використовуйте засіб діагностики пам'яті Windows, натиснувши кнопку Пуск, введіть Діагностики пам'яті та виберіть у списку пункт результат. Коли відкриється вікно засіб діагностики пам'яті Windows, виберіть перезапустити зараз і перевірити наявність помилок (рекомендовано).

Тест для файлів зображень, які можуть містити корупції

Пошкодженими зображеннями можуть іноді проблеми з провідника Windows. Якщо Window Explorer перестає працювати під час роботи з зображеннями або перегляду папок, які містять зображення, можливо, корупція є один або кілька файлів зображень. Щоб перевірити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт комп'ютер
 2. Клацніть Упорядкувати та виберіть папку та параметри пошуку у спадному
 3. У вікні Параметри папки відкрийте вкладку вигляд
 4. Місце проведення перевірки в параметр завжди відображати ярлики, ніколи не ескізів
 5. Зніміть прапорець для можливість Відображати піктограми файлів на ескізах
 6. Натисніть кнопку ОК , щоб закрити вікно Параметри папки
Зараз перейдіть до папки, що містить зображення або відео і подивитися, якщо ви можете відтворити проблему. Якщо Window Explorer перестає працювати, папку, яку ви переглядали, можливо містить один або більше файлів фотографії, які пошкоджені або містити пошкоджені дані для побудови ескізу.

Примітка: після коректування параметрів, щоб відображати піктограми файлів на ескізи і завжди показувати значки, ніколи не ескізів, файли вже не відображення мініатюр так зображення та інші файли буде відображено як за замовчуванням значок для їх типів файлів. Якщо вам вдається відтворити помилка з цими параметрами, встановити, йдеться не з фотографії або відео і ви повинні повернути властивості папки відновити вихідні параметри.

Перевірте відомості про помилку, щоб побачити, заявку якої викликало Window Explorer перестати працювати. Для цього виконайте такі дії.
 1. Натисніть кнопку Пуск і введіть Центр підтримки в області пошуку та клацніть Центр підтримки зі списку повернувся
 2. У вікні "Центр підтримки" виберітьобслуговування, клацніть Переглянути журнал стабільності та виберіть Переглянути всі звіти про неполадки з нижньої частини вікна монітор стабільності системи
 3. Прокрутіть вниз до списку елементів, Window Explorer
 4. Двічі клацніть на перестала працювати, щоб переглянути технічні подробиці і потім зверніть увагу на технічні подробиці.

Виконання відновлення системи

Вище рішень не розв'яже проблему можна виконувати відновлення системи відновити комп'ютер часу, перш ніж проблема почалася. Якщо питання відбуваються протягом місяця або більше, може бути, краще дотримуйтесь інструкцій в наступному розділі і виконувати In-місце оновлення для ремонту питання. Щоб виконати відновлення системи, дотримуйтеся вказівок у статті перераховані нижче:
Відновлення системи

Виконати оновлення на місці

Якщо питання відбуваються протягом місяця або більше, може бути, краще виконання In-місце оновлення та відновлення Windows у вихідній інсталяції. Виконання In-місце оновлення не зашкодить файлів та застосунків, інстальованих наразі на комп'ютері. Для виконання In-місце оновлення, дотримуйтеся вказівок у статті перераховані нижче:

Додаткові відомості

Маєте інші запитання? Отримати безкоштовну підтримку, ознайомтеся з нашими Microsoft Community. Там, ви можете шукати відповіді або задати конкретні питання, іншим користувачам. Клацніть наступні посилання, щоб відвідати спільноти Форуми Microsoft:

Microsoft спільноти
Щоб переглянути відповіді повідомлення про цю проблему, перейдіть за наступним посиланням:
http://Answers.Microsoft.com/ {всі} / пошук/пошук?SearchTerm=%22Windows+Explorer+has+stopped+working%22&CurrentScope.ForumName=&CurrentScope.Filter=&askingquestion=false

Властивості

Номер статті: 2694911 - Востаннє переглянуто: 7 жовтня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Ключові слова: 
kbmt KB2694911 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2694911

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com