Oprava: Čas aktivace konfigurace může výrazně zvýšit po použití Unified Access Gateway 2010 SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2695202 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010 Service Pack 1 (SP1) může výrazně zvětšit čas aktivace konfigurace. Navíc může zobrazit velký nárůst počtu základní pravidla Microsoft Forefront hrozby správa brány, které jsou vytvořeny pomocí aplikace Forefront UAG.

Příčina

K tomuto problému dochází, když publikujete mnoho jiných webových aplikací, které jsou publikovány na více IP adres a portů. V tomto případě se počet základní pravidla Forefront hrozby správa brány, které jsou vytvořeny pomocí aplikace Forefront UAG zvýší z důvodu změny návrhu v aplikaci Forefront UAG 2010 SP1. To způsobí, že nárůst v čase aktivace konfigurace, který je přidružen k vytváření a ukládání základních pravidel Forefront hrozby správa brány, vytvořené během aktivace produktu Forefront UAG.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte aktualizaci service pack, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2710791 Popis aktualizace Service Pack 2 pro Forefront Unified Access Gateway 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2695202 - Poslední aktualizace: 7. prosince 2012 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2695202 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2695202

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com