Poprawka: Godzina aktywacji konfiguracji może znacznie zwiększyć po zastosowaniu Unified Access Gateway 2010 z dodatkiem SP1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2695202 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zastosowaniu dodatku Service Pack 1 (SP1) dla programu Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010 czasu aktywacji konfiguracji może się znacznie zwiększyć. Ponadto może zostać wyświetlony duży wzrost liczby podstawowych reguł programu Microsoft Forefront Threat Management Gateway, które są tworzone przez program Forefront UAG.

Przyczyna

Ten problem występuje podczas publikowania wielu aplikacji sieci web, które zostaną opublikowane na wiele adresów IP i portów. W takim przypadku liczbę podstawowych reguł Forefront Threat Management Gateway, które są tworzone przez program Forefront UAG zwiększa się z powodu zmian w projekcie w programie Forefront UAG 2010 z dodatkiem SP1. Powoduje to wzrost w czasie aktywacji konfiguracji, który jest skojarzony z tworzenie i zapisywanie podstawowych zasad Forefront Threat Management Gateway, które są tworzone przez program Forefront UAG podczas aktywacji.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek service pack, którą opisano w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2710791 Opis dodatku Service Pack 2 dla programu Forefront Unified bramy Access 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2695202 - Ostatnia weryfikacja: 7 grudnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2695202 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2695202

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com