Poprawka: Sesji klientów zewnętrznych program ActiveSync może być w stanie Zobacz skrzynki pocztowe innych użytkowników w Forefront Unified Access Gateway 2010 z dodatkiem SP1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2697052
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy masz zewnętrznych klientów, którzy używają programu Microsoft Exchange ActiveSync dostęp do skrzynki pocztowej programu Microsoft Exchange, który jest publikowane przez Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1), użytkownicy mogą być w stanie wyświetlić skrzynki pocztowe innych użytkowników.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu problemu w której sesji klienta programu Exchange ActiveSync zewnętrznych są niewłaściwie mapowane do istniejących połączeń wewnętrznych.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek service pack, którą opisano w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2710791 Opis dodatku Service Pack 2 dla programu Forefront Unified bramy Access 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2697052 - Ostatnia weryfikacja: 7 grudnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2697052 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2697052

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com