Popis Windows Media Feature Pack pro všechny edice systému Windows 8 N a KN verze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2703761 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Edice N a KN 8 Windows obsahují stejné funkce jako ostatní vydání Windows 8 s výjimkou media souvisejících technologií (Windows Media Player, webové kamery) a některých aplikací předinstalovaných media (kamera, Hudba a videa). KN edice neobsahují některých předinstalovaných komunikace aplikací (kalendář, Mail, zasílání zpráv a lidé). Máte další software od společnosti Microsoft nebo jiné společnosti, chcete-li používat tuto funkci komunikace a k přehrání nebo vytváření zvukových disků CD, mediálních souborů a videa DVD, poslouchat hudbu a ukládat fotografie a používat webovou kameru. Některé webové servery a software, stejně jako aplikace pro Windows Store, Microsoft Office, Encarta a aplikace FrontPage – spoléhat na v různé míře na Windows Media?related soubory, které nejsou zahrnuty do kB a KN edice systému Windows. Koncoví uživatelé provádět tyto webové servery a software pracovat correcctly instalací sady Windows Media Feature Pack pro edice N a KN Windows 8 (KB2703761).

Tato aktualizace nainstaluje na všech edicích Windows 8 N a KN verze programu Windows Media Player a související technologie. Tato aktualizace neobsahuje ani nainstalovat Windows Media Center nebo předinstalovaných aplikací Windows Store. Další software bude nutné přehrát nebo zaznamenat určité druhy médií. Thisincludes DVD.

Další informace

Edice N a KN 8 Windows obsahují stejné funkce jako ostatní vydání Windows 8 s výjimkou programu Windows Media Player a související technologie. Vyloučené technologií zahrnují, ale nejsou omezeny na následující:
Uživatelské rozhraní programu Windows Media Player:Umožňuje použít funkce programu Windows Media Player jako možnost přehrávání mediálních souborů a zvukových disků CD, správu médií v knihovně, vytvořit seznam stop, zadání metadat (včetně obrázku alba) pro média, zvukový disk CD, přenos hudby do přenosného hudebního přehrávače a přehrávání obsahu přenášeného datovým proudem z webu.

Ovládací prvek ActiveX programu Windows Media Player:Zpřístupňuje metody a vlastnosti pro obsluhu přehrávání multimédií z webové stránky nebo aplikace.

Windows Media Format:Poskytuje podporu pro kontejner souborů formátu ASF (Advanced Systems), kodeky Windows Media audio a video, základní sítě streaming schopnosti a správy digitálních práv (DRM).

Technologie správy digitálních práv Windows Media: Umožňuje zabezpečené poskytování chráněného obsahu pro přehrávání na PC, přenosném zařízení nebo síťovém zařízení.

Windows Media Device Manager: Umožňuje komunikaci mezi aplikaci, systém DRM služby Windows Media a přenosnými přehrávači hudby.

Sdílení médií:Umožňuje Hudba, obrázky a videa o síti počítače mají být sdíleny s jinými počítači a zařízeními v síti. Také umožňuje najít tyto typy souborů v síti počítače.

Media Foundation: Poskytuje podporu pro ochranu obsahu, kvalitu zvuku a videa a vzájemnou funkční spolupráci pro správu digitálních práv (DRM).

Infrastruktury Windows přenosné zařízení WPD (): Komunikuje s připojenými médii a úložnými zařízeními. Jedná se o zařízení, která podporují Media Transfer Protocol.

Zvukové kodeky MPEG, WMA, AAC a Dolby Digital: Umožňuje přehrávání digitálního zvukového obsahu, jako jsou MP3, WMA, audio MPEG-2 AAC audio a audio AC-3.

VC-1, MPEG-4 a H.264 kodeky: Tyto "součásti standardizovaných kodeků," jak se nazývají, povolit Windows 8 software, například program Windows Media Player pro podporu činností, které zahrnují přehrávání a vytváření multimediálních souborů, které jsou kódovány pomocí standardizovaných kodeků.

Webové kamery: Umožňuje videokamera, jehož výstup se zobrazí na webové stránce, obvykle podle plánu pravidelné a časté aktualizace.

Fotoaparát:Předinstalované aplikace, která usnadňuje zachycení fotografie a videa.

Hudba:Předinstalované aplikace, která usnadňuje playdigital hudby.

Video:Předinstalované aplikace, která usnadňuje playdigital videa.

Edice Windows 8 KN nesmí obsahovat následující komunikace předinstalovaných aplikací:
Kalendář: Kombinuje plánování do jednotné zobrazení událostí z více účtů.

Mail:Umožňuje odesílání, přijímání a správu e-mailové zprávy z více účtů v jednotný pohled.

Zasílání zpráv: Umožňuje serveru SMS a funkce zasílání rychlých zpráv.

Osoby:Agreguje bohaté informace o kontaktech a usnadňuje zahájení komunikace s kontakty.

Vliv na další funkce

Některé funkce nejsou odebrány, ale jsou ovlivněny technologie odebrání média v edice N a KN. Mezi tyto funkce patří následující:
Domácí skupina:Integrované sdílení prostřednictvím funkcí přenosu datových proudů médií nefunguje.

Windows SideShow:Tato funkce nefunguje.

Windows Experience Index: Tato funkce nefunguje.

Zařízení Windows Mobile:Není poskytována žádná podpora pro synchronizaci médií, získání obrazu nebo procházení souborů.

Fotografie v systému Windows:Fotoaparáty, které využívají protokol pro přenos obrázků (PTP) nefungují.

Záznam zvuku:Záznamy jsou omezeny do formátu WAV.

Zásady skupiny pro vyměnitelné disky: Tato funkce nefunguje v edice N a KN pro Windows 8.

Platforma Snímače a lokátory:Tato funkce nefunguje.

Informace o souborech ke stažení

Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:

Windows Media Feature Pack pro systém Windows 8 N a Windows 8 KN
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček Media Feature Pack (KB2703761).

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Vlastnosti

ID článku: 2703761 - Poslední aktualizace: 17. října 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 8 Enterprise N
  • Windows 8 Professional N
  • Windows 8 N
Klíčová slova: 
kbmt KB2703761 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2703761

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com