протокол IMAP, захищене IRM не відображається в результатах пошуку, якщо протокол IMAP записуються і послав до зовнішнього контакту в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2707146
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • Журналювання реалізації в середовищі Microsoft Exchange Server 2010.
  • Створення правила журналу для ввімкнення журналу для повідомлень електронна пошта, надіслані одержувачем журналу. Правила надсилання звітів журналів зовнішнього контакту.
  • Ввімкнення журналу звіту дешифрування, так, щоб протокол IMAP, захищене IRM управління інформацією прав і розшифровані копію протокол IMAP захищений засобом IRM підключено до журналу звіту.
  • протокол IMAP, захищене IRM надсилаються одержувачам журналу. Звіт журналу створено і надіслано до зовнішнього контакту.
У цьому разі зовнішній елемент-контакт отримує звіт журналу, яка містить протокол IMAP захистом КПДД і Winmail. dat файл. Це запобігає записане протокол IMAP захищений засобом IRM повертається в пошуку або результатів пошуку.

причина

Ця проблема виникає тому, що протокол IMAP, захищене IRM жорстко кодований буде перетворено на транспорт нейтральний інкапсуляції формат (TNEF), коли Exchange server розшифровує протокол IMAP.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Зведене оновлення:
2785908 Опис оновлення зведення 5 Версія 2 для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про КПДД перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:Щоб отримати додаткові відомості про журналювання перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Загальні відомості про журналювання
Додаткові відомості про дешифрування звіт журналу перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:Щоб отримати додаткові відомості про ввімкнення або вимкнення журналу звіту дешифрування перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
увімкнути або вимкнути журнал звіт дешифрування
Щоб отримати додаткові відомості про перетворення формату вмісту перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розуміння змісту перетворення

Властивості

Номер статті: 2707146 - Востаннє переглянуто: 14 грудня 2012 р. - Редакція: 2.0
Ключові слова: 
kbsurveynew kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbmt KB2707146 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2707146

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com