FIX: Заблоковані сторінки асигнування ввімкнуто без попередження, після оновлення до SQL Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2708594 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Майкрософт поширює Microsoft SQL Server 2012 виправлення як один завантажувати файл. Оскільки Накопичувальне виправлення, кожен новий реліз містить усі виправлення, і усі виправлення безпеки, що входили до складу попередній SQL Server 2012 виправити реліз.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Розглянемо такі варіанти.

Сценарію 1
 • У вас є стандартний випуск одну з таких дій, встановлені на х 64 на основі системи:
  • Microsoft SQL Server 2005
  • Microsoft SQL Server 2008
  • Microsoft SQL Server 2008 R2
 • Ви надаєте "Блокування сторінок в пам'яті" користувач прямо до запуску служби SQL Server.
 • Прапор трасування 845 не ввімкнуто. Таким чином, екземпляр SQL Server не використовуються асигнування заблоковані сторінки.
 • Оновлення до SQL Server 2012 екземпляра SQL Server.
 • Ви починаєте підвищений екземпляра SQL Server.

У цьому випадку підвищений екземпляра SQL Server запускається за допомогою асигнування заблоковані сторінки без попередження. Однак, наLPIM Перевірка наявності х 64 установок оновлення правило не попереджає вас про цю поведінку. Крім того, ви помітите, що це правило неправильно вказує ПЕРЕДАНИЙ.

Сценарій другий
 • У вас є стандартний випуск одну з таких дій, встановлених на систему x86-x:
  • Microsoft SQL Server 2005
  • Microsoft SQL Server 2008
  • Microsoft SQL Server 2008 R2
 • Ви надаєте "Блокування сторінок в пам'яті" користувач прямо до запуску служби SQL Server.
 • Не встановити та налаштувати адресу віконну Розширення (AWE) функцію. Таким чином, екземпляр SQL Server не використовуються асигнування заблоковані сторінки.
 • Оновлення до SQL Server 2012 екземпляра SQL Server.
 • Ви починаєте підвищений екземпляра SQL Server.

У цьому випадку підвищений екземпляра SQL Server запускається за допомогою асигнування заблоковані сторінки без попередження. Однак, наLPIM Перевірка наявності x 86 установок оновлення правило не попереджає вас про цю поведінку. Крім того, ви помітите, що це правило неправильно вказує ПЕРЕДАНИЙ.

ПРИЧИНА

Ця проблема виникає через відома проблема оновлення правило коду. Оновлення правило неправильно перевіряє права "Блокування сторінок в пам'яті". Зокрема, він перевіряє для користувача "Блокування сторінок в пам'яті" права для обслуговування ідентифікатор безпеки (SID) а не для облікового запису служби.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, застосувати це виправити. Це виправлення усуває відома проблема оновлення правило коду правильно, перевірте права "Блокування сторінок в пам'яті" і попередити вас під Вільний час оновлення. Коли ви використовуєте метод установки ковзання потоку для застосування цього сукупного оновлення з версії Microsoft SQL Server 2012, оновлення правило коректно відображає попередження.

SQL Server 2012

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 2 SQL Server-2012. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати цей пакет сукупний пакет оновлень, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2703275 сукупний пакет оновлень пакета 2 SQL Server-2012
Примітка Тому, що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і усі виправлення безпеки, що входили до складу попередній SQL Server 2012 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останньому випуску виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 будує, які були випущені після того, як SQL Server 2012 був випущений

СТАН

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Прапор трасування 845 є корисним в Standard Edition версії SQL Server, щоб дозволити користувача "Блокування сторінок в пам'яті" право на працю, як описано у статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
970070 Підтримка заблоковані сторінки на SQL Server 2008 R2 Standard Edition x64, на SQL Server 2005 стандартний випуск 64-розрядних системний інтегратор і на SQL Server 2008 стандартний випуск 64-розрядних системний інтегратор
Щоб отримати додаткові відомості про ввімкнення параметра "Блокування сторінок в пам'яті" зверніться до наступних веб-сайтів Microsoft TechNet:
Включити блокування сторінок в пам'яті варіант (Windows)

Блокування сторінок в пам'яті тепер доступні для 64 біт стандартний випуск SQL Server

Щоб отримати додаткові відомості про ввімкнення заблоковані сторінки в SQL Server 2012 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2659143 Як увімкнути функцію «заблоковані сторінки» в SQL Server 2012
Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Опис стандартну термінологію, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2708594 - Востаннє переглянуто: 18 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • SQL Server 2012 Enterprise Core
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2708594 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2708594

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com