Błąd 0x8024200D, po zainstalowaniu dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2712531 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po zainstalowaniu dodatku Service Pack 1 (SP1) dla systemu Windows 7 może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Błąd 0x8024200D

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli dodatku Service Pack 1 (SP1) dla systemu Windows 7 został pobrany z witryny Windows Update, ale jeszcze nie został zainstalowany lub instalacja została uszkodzona. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego dodatku service pack kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
976932 Informacje o dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Rozwiązanie

Aby automatycznie rozwiązać ten problem dla Ciebie, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli wolisz rozwiązać ten problem, przejdź do "Pozwól mi rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemu

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij przycisk Poprawka przycisk lub łącze. Kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie pliku okno dialogowe polu i wykonaj kroki opisane w Poprawka Kreator.


Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50831

Notatki
  • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
  • Jeśli nie masz na komputerze, którego dotyczy problem, należy zapisać tę poprawkę to rozwiązanie dysku flash lub dysku CD, a następnie uruchomić na komputerze, którego dotyczy problem.


Let me fix it myself


Więcej informacji

For Advanced Users:


Materiały referencyjne


Potrzebujesz pomocy?


Uzyskiwanie pomocy od Microsoft, odpowiedzi online Wspólnoty, szukaj więcej informacji na temat Pomoc techniczna firmy Microsoft lub Pomoc systemu Windows i sposobu, lub Dowiedz się więcej o Asystowana pomoc techniczna Opcje.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2712531 - Ostatnia weryfikacja: 10 maja 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2712531 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2712531

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com