Chyba 0x8024200D, pri pokuse o inštaláciu balíka Windows 7 Service Pack 1

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2712531 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Po nainštalovaní systému Windows 7 Service Pack 1 (SP1) sa môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba 0x8024200D

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak Windows 7 Service Pack 1 (SP1) bol stiahnutý službou Windows Update, ale ešte nebol nainštalovaný, alebo ak zariadenia boli poškodené. Ďalšie informácie o tohto balíka service pack nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
976932 Informácie o balík Service Pack 1 pre systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2

RIESENIE

Sa nám tento problém pre vás ísť do "Fix it pomoc"časť. Ak chcete opraviť tento problém sami, choďte na "Chcem si to opraviť sám"časť.

Fix it pomoc

Tento problém automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Prevzatie súboru dialógové okno a postupujte podľa pokynov v Opraviť Sprievodca.


Tento problém
Microsoft Fix it 50831

Poznámky
  • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
  • Ak si nie ste na počítači, ktorý má problém, odstavíte počítač, uložte opraviť je riešenie flash disk alebo disk CD a potom spustite na počítači, ktorý má problém.


Let me fix it myself


DALSIE INFORMACIE

For Advanced Users:


ODKAZY


Potrebujete pomoc?


Získať pomoc Microsoft odpovede online komunity, vyhľadajte ďalšie informácie o Technickej podpore spoločnosti Microsoft alebo Pomocníka systému Windows a ako, alebo dozvedieť viac, Asistovanej technickej podpory možnosti.


Vlastnosti

ID článku: 2712531 - Posledná kontrola: 10. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Kľúčové slová: 
kbmt KB2712531 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2712531

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com