Poprawka: Historię transakcji nie rejestrować zmiany po zmienić atrybut, który ma wartość NULL w 2012 serwera SQL za pomocą systemu EBS

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2717234 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Microsoft rozprowadza poprawki 2012 Microsoft SQL Server jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Master Data Services Entity-Based tymczasowego (EBS) służy do zmiany wartości atrybutu dla jednostki w 2012 Microsoft SQL Server. Oryginalna wartość atrybutu jest NULL.
  • Uruchom tymczasowej procedury przechowywane proces wykonać proces tymczasowej i wartość parametru LogFlag jest ustawiona na 1.

    Uwaga Gdy parametr LogFlag ma wartość 1, transakcje są rejestrowane po rozpoczęciu procesu tymczasowej.
W tym scenariuszu historię transakcji nie rejestrować zmiany.

Notatki
  • Ten problem nie występuje, korzystania z aplikacji sieci Web usług danych Master zamiast procedury przechowywanej do wykonania tymczasowej procesu.
  • Ten problem występuje tylko, jeśli oryginalna wartość atrybutu jest NULL.


Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

SQL Server 2012

Poprawka usuwająca ten problem został opublikowany w zbiorczej aktualizacji 2. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 tworzy wydane po wydaniu programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2717234 - Ostatnia weryfikacja: 18 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2717234 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2717234

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com