FIX: Операція історія не журнал змін після сценарій виконання EBS змінити атрибут, який має значення NULL в SQL Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2717234 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Майкрософт поширює Microsoft SQL Server 2012 виправлення як один завантажувати файл. Оскільки Накопичувальне виправлення, кожен новий реліз містить усі виправлення, і усі виправлення безпеки, що входили до складу попередній SQL Server 2012 виправити реліз.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Розглянемо таку ситуацію:
  • Щоб змінити значення атрибута для організації, що в Microsoft SQL Server 2012 використати Master Data Services Entity-Based постановка (EBS). Вихідне значення атрибута є NULL.
  • Ви запускаєте на постановка процесу збережену процедуру виконувати постановка процес, і встановити значення параметра LogFlag 1.

    Примітка Якщо значення параметра LogFlag має значення 1, операції увійшли після постановки процесу запуску.
У цьому випадку операція історія не журнал змін.

коментар до обговорення
  • Ця проблема не виникає під Вільний час сценарій виконання зразка даних послуг веб-додатків замість того, щоб збережену процедуру виконувати постановка процес.
  • Ця проблема виникає, якщо вихідне значення атрибута є NULL.


РОЗВ'ЯЗАНН

сукупний пакет оновлень інформації

SQL Server 2012

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 2. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати цей пакет сукупний пакет оновлень SQL Server-2012, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2703275 сукупний пакет оновлень пакета 2 SQL Server-2012
Примітка Тому, що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і усі виправлення безпеки, що входили до складу попередній SQL Server 2012 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останньому випуску виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 будує, які були випущені після того, як SQL Server 2012 був випущений

СТАН

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2717234 - Востаннє переглянуто: 18 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2717234 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2717234

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com