Oprava: "došlo k chybě při ukládání zobrazení předplatného" Chyba při vytváření odběru zobrazení proti odvozené rekurzivní hierarchie v SQL Server 2012 Master Data Services

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2717239 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2012 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte odvozené rekurzivní hierarchii, která má jednu nebo více úrovní v části rekurzivní vztah v SQL Server 2012 Master Data Services není rekurzivní.
  • Vytvoření předplatného zobrazení proti odvozené rekurzivní hierarchie.
V tomto scénáři se nezdaří chování vytvoření zobrazení. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Došlo k chybě při ukládání zobrazení předplatného


Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

SQL Server 2012

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 2 pro SQL Server 2012 Service Pack RTM. Další informace o této kumulativní aktualizaci klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2703275 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2012
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 sestavení, které byly vydány po vydání SQL Server 2012
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2012 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aplikace SQL Server 2012 Service Pack RTM je třeba použít opravu hotfix SQL Server 2012 Service Pack RTM. Ve výchozím nastavení všechny opravy hotfix, která je součástí aktualizace service pack serveru SQL Server je součástí další aktualizaci service pack pro SQL Server.

Poznámka: Oprava pro tento problém je zahrnuta v SQL Server 2012 Service Pack 1.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o hierarchiích rekurzivní (Master Data Services) naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o hierarchiích rekurzivní (Master Data Services)

Vlastnosti

ID článku: 2717239 - Poslední aktualizace: 24. října 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Klíčová slova: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2717239 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2717239

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com