Не можна перемістити або видалити папки за допомогою Outlook у режимі реального часу в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2717453 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що ви використовуєте Microsoft Outlook у режимі реального часу в середовищі Microsoft Exchange Server 2010 і виконання однієї з таких дій:
 • Ви намагаєтеся перемістити каталог вхідних повідомлень до цільову каталог вхідних повідомлень, яка містить каталог вхідних повідомлень з таким самим ім'ям.
 • Ви намагаєтеся видалити папки, так що папка переміщується до папки Видалені. Однак, папки Видалені» містить каталог вхідних повідомлень з таким самим ім'ям, як папки, які потрібно видалити.

У цій ситуації операція не допомагає. Папки переміщені або видалені, все ще існує у вихідному розташуванні. Однак, Outlook не відображає протокол IMAP про помилку вказує на провал.

Примітки
 • Якщо ви намагаєтеся перемістити каталог вхідних повідомлень за допомогою Outlook веб-застосунок (OWA), з'являється таке протокол IMAP про помилку:

  каталог вхідних повідомлень не міг переміщено або скопійовано. Можливо, папка з таким ім'ям вже існує.
 • Якщо ви спробуєте видалити каталог вхідних повідомлень за допомогою в OWA, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

  Не вдалося видалити каталог вхідних повідомлень. Це може бути наявність папка з таким іменем уже існує в папці Видалені.

причина

Ця проблема виникає тому, що сервер Exchange Server 2010 не повертає відповідні помилка код до Outlook. Тому, Outlook не може виявити помилку операції.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Зведене оновлення:
2746164 Опис зведеного оновлення 6 для Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 2

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про код помилки ecDuplicateName (0x80040604) перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Загальні відомості про код помилки ecDuplicateName (0x80040604)

Властивості

Номер статті: 2717453 - Востаннє переглянуто: 12 лютого 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2, у разі використання з:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2717453 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2717453

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com