OPRAVIŤ: Chyba na "Could not open vloženými údajmi Powerpivot", ktoré pri-správca používateľ spustí SQL Server 2012 PowerPivot Excel do roku 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2721122 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje opráv Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) v jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každá nová verzia obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté v balíku predchádzajúce verzie aktualizácie SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1).

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Používateľ nainštaluje program Microsoft SQL Server 2012 PowerPivot programu Microsoft Excel do roku 2010 na počítači, na ktorom je spustený systém Windows XP alebo Windows Server 2003. Používateľ nie je členom skupiny Administrators na po?íta?i.
  • Sa používateľ pokúsi spustiť PowerPivot pre doplnok programu Excel.
V tomto scenári je zobrazený prerušovane chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
Vložený analýzy služieb motor: Sa nepodarilo otvoriť vložený Powerpivot údajov.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože vložený PowerPivot motora vyhľadá nesprávne SeIncreaseBasePriorityPrivilege povolenie. V predvolenom nastavení bežný používateľ nemá povolenie SeIncreaseBasePriorityPrivilege . Z tohto dôvodu sa generuje chyba.

PoznámkaSeIncreaseBasePriorityPrivilege povolenie umožňuje používateľovi zvýšiť prioritu plánovania proces a zlepšiť pracovnej súpravy procesu. To zrýchľuje uskutočnenie procesu.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňovať Kumulatívna aktualizácia na počítači, ktorý má SQL Server 2012 PowerPivot na rok 2010 Excel nainštalovaný.

Kumulatívna aktualizácia informácií

Server SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 2. Ďalšie informácie o tom, ako získať tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Štvrtá nedeľa v októbri
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 bola uvoľnená

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

RIEŠENIE

Obísť tento problém, použite jednu z nasledovných metód.

Metóda 1

Udeliť používateľovi SeIncreaseBasePriorityPrivilege povolenie.

Metóda 2

Pridajte používateľa do skupiny Administrators v počítači, ktoré sa stretávajú s problémom, ktorý je popísaný v časti „príznaky".

ODKAZY

Ďalšie informácie o PowerPivot pre program Excel nájdete v nasledovných webovej lokalite MSDN:
Všeobecné informácie o PowerPivot pre program Excel
Ďalšie informácie o tom, ako prevziať SQL Server 2012 PowerPivot Excel do roku 2010, prejdite na nasledujúci webovej lokalite MSDN:
Ako sťahovať SQL Server 2012 PowerPivot Excel do roku 2010

Vlastnosti

ID článku: 2721122 - Posledná kontrola: 19. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot for Microsoft Excel 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2721122 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2721122

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com